Wywiady

  Wywiad z Marcinem Podlewskim

  Wywiad przeprowadzony z Marcinem Podlewskim podczas trzydziestej trzeciej edycji Polconu, która odbyła się w Toruniu. Z pisarzem rozmawiały Anna Tess Gołębiowska-Kmieciak i Amelia Czarny.

  Pół Wieku Poezji Później - Alzur's Legacy - wywiad z Jakubem Nurzyńskim

  "Pół Wieku Poezji Później - Alzur's Legacy" to naprawdę ambitny projekt, który swoim rozmachem zawstydziłby niejeden profesjonalny film pełnometrażowy. Nasza redaktorka Anna Tess Gołębiowska przeprowadziła wywiad z reżyserem i pomysłodawcą widowiska, Jakubem Nurzyńskim, prywatnie zaś studentem Reżyserii w Warszawskiej Szkole Filmowej.

  Krzysztof T. Dąbrowski - wywiad

  Krzysztof T. Dąbrowski to zapracowany człowiek – tworzy powieści i krótkie formy, straszy i rozbawia, flirtuje z komiksem i filmem… A przede wszystkim wie, jak spełniać swoje marzenia. Co to za marzenia, które z nich już się ziściły i czego mogą spodziewać się jego fani? Przekonajcie się!

  Wywiad z Peterem V. Brettem

  Za tobą bardzo intensywny tydzień, byłeś w Poznaniu na Pyrkonie, teraz jesteś w Warszawie. Czy trudno było pogodzić te wydarzenia? Nie jesteś przemęczony? – To trudne. Zwykle, kiedy jestem między fanami jestem podekscytowany i pełen energii, bo sprawia mi to przyjemność. Masę energii mam więc dopóki jestem pomiędzy czytelnikami, ale kiedy dzień się kończy, po prostu zasypiam i głęboko śpię.

  Wywiad z Surenem Cormudianem

  Angel.A - wywiad z Adamem Nowakiem

  Wywiad z Arturem Laisenem

  Wywiad z Anetą Jadowską

  Wywiad z Terrym Pratchettem - przeprowadzony przez Neila Gaimana

  Wywiad z Tomaszem Drabarkiem

  Strony