Relacje

Outpost 2
Wiedźmin Relacja z polskiej prapremiery "Wiedźmina"

Netfliksowy Wiedźmin to chyba najbardziej wyczekiwana przez polskich fantastów serialowa premiera tego roku (a może i nawet ostatnich lat).

gz Imladris 2016. Konwent jak za dawnych lat

W dniach od 7 do 9 października na ulicy Studenckiej 13 w Krakowie odbywał się Imladris, konwent fanów szeroko pojętej fantastyki. Wydarzenie nie byle jakie, bowiem mottem całej imprezy było „Konwent jak za dawnych lat”.

Klasyka horrorów Klasyka horrorów - Koncert muzyki filmowej

Dobry film buduje kilka elementów – ciekawa i wciągająca fabuła, dobra gra aktorska, interesujące postacie, zapierające dech w piersiach efekty specjalne czy choćby pędząca z zawrotną szybkością akcja.

pyrkon Pyrkon 2013

Minęło 13 lat odkąd Klub Fantastyki „Druga Era” postanowił zorganizować w Poznaniu konwent miłośników fantastyki. Ze względu na rosnące zainteresowanie, w roku 2011 musiał przenieść się do budynków Międzynarodowych Targów Poznańskich. Od tego czasu popularność festiwalu rośnie lawinowo.

Maskon 2013 Maskon 2013 – mini relacja z konwentu

Maskon 2013 – mini relacja z konwentu
(Czyli co udało mi się zobaczyć i zasłyszeć)

hellcon Hellcon 2012: Apokalipsa

Wniosek na przyszłość mam jeden: więcej snu, więcej zabawy. Choć chciałyśmy zobaczyć maksimum atrakcji, w efekcie z części i tak musiałyśmy zrezygnować.

wioska fantasy Wioska Fantasy

Na dalekim południu, pod lasem mrocznym i dzikim, zbudowano wspólnymi siłami drewniany gród oraz podgrodzie, które przyciągnęły uwagę wielu ludzi nie tylko z okolic, ale też z całego kraju…

Newsy

No front page content has been created yet.
Follow the User Guide to start building your site.

Recenzje