Wszystko

Outpost 2
Zimne wody Wenisany Zimne wody Wenisany (Linor Goralik)

O Linor Goralik usłyszałam po raz pierwszy kilka lat temu w kontekście jej poezji i kontrowersyjnej powieści „Niet”, której jest w

Jestem tu Jestem tu

Gdy zaczynamy rozmyślać o przyszłości, to momentalnie przed oczami stają nam wizje tego, jak będzie wyglądał świat. Czy supernowoczesna technologia ułatwi nam życie, czy jednak nasza cywilizacja będzie chyliła się ku upadkowi?

Iskra Iskra

Są książki, po które się naprawdę chętnie sięga. Zachęcają swoją okładką by następnie pokazać, że to, co jest na wierzchu to tylko opakowanie skrywające w sobie wrota do pełnego magii świata.

The Suicide Squad Legion samobójców 2

Powiedzieć, że wydany w 2016 roku „Legion samobójców” Davida Ayera był filmem słabym, to jakby nie powiedzieć nic.

Jestem tu Jestem tu

„Jestem tu” to kolejna krótkometrażowa produkcja z uniwersum o androidach stworzonego przez Adama Nowaka. Prezentuje, jak mogłaby wyglądać cyberpunkowa rzeczywistość w Polsce lat 70. XXI wieku.

Mojra Mojra. Przeklęte Dzieci Inayari

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zack Snyder dopiął swego! Po ponad trzech latach dostaliśmy możliwość ujrzenia na ekranie jego wersji „Ligi Sprawiedliwości".

Droga Szamana Droga Szamana. Etap czwarty: 4: Zamek widmo

Lit-RPG to dość specyficzny gatunek literacki. Powieści tego typu starają się pokazać nam świat wyciągnięty prosto z gry.

Efantastyczny Mikołaj Zostaliśmy (e)fantastycznymi Mikołajami! Wspólnie

Wszystkich, którzy przyłączyli się do naszej akcji, chcemy zapewnić – to, do czego się przyczyniliście, to było sprawienie dwunastce dzieci czystej, niesamowitej radości.

Wiedźmin Wiedźmin (odcinki 1 - 3)

„Wiedźmin” zadebiutował na Netfliksie i tym samym fani na całym świecie mogą przestać żyć jedynie domysłami i na własnej skórze przekonać się, jak Amerykanie poradzili sobie z ekranizacją polskiego bestsellera fantasy.

Wiedźmin Relacja z polskiej prapremiery "Wiedźmina"

Netfliksowy Wiedźmin to chyba najbardziej wyczekiwana przez polskich fantastów serialowa premiera tego roku (a może i nawet ostatnich lat).

Kepler Kepler 62 część trzecia: Podróż i Kepler 62 część czwarta: Pionierzy

Rynek pełen jest powieści traktujących o młodych bohaterach, którzy muszą podjąć się misji niemożliwych, aby tylko uratować świat. Dlatego też zaprezentowanie czegoś nowego w tak mocno eksploatowanym temacie równa się z cudem.

Newsy

No front page content has been created yet.
Follow the User Guide to start building your site.

Recenzje