Wywiady

Outpost 2
Angel.A Wywiad z Moniką Chrzanowską

Monika Chrzanowska nie jest debiutantką. To absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Zdała państwowy egzamin Aktora Dramatu. Mogliśmy ją zobaczyć w licznych polskich serialach.

Angel.A Wywiad ze Zbigniewem Zylmem

Ten świat jest mega fajny – wywiad ze Zbigniewem Zylmem

Niesprawna Marzenie o pełnym metrażu u boku androidki. Wywiad z Tomaszem Sobczakiem

Tomasz Sobczak w „(Nie)Sprawnej” wciela się w Adriana, kontrolera zajmującego się m.in. serwisowaniem niesprawnych androidów. Z Adamem Nowakiem współpracował już w filmie „Angel.A”, gdzie wcielił się w Horusa, czyli twórcę tytułowej bohaterki.

Trudi Wywiad z Trudi Canavan

Trudi Canavan to australijska pisarka i laureatka prestiżowej nagrody "Aurealis" za opowiadanie "Szepty Dzieci Mgły". Autorka dała się poznać w naszym kraju za sprawą kilku powieści, które znalazły rzeszę oddanych czytelników.

Niesprawna Kreowanie rzeczywistości, która nie istnieje, jest dobrym narzędziem do opisu rzeczywistości realnie istniejącej – wywiad z Markiem Nowakiem

Marek Nowak jest głównym autorem scenariusza "(Nie)Sprawnej". To z wykształcenia politolog, a z zawodu dziennikarz piszący na tematy polityczne, społeczne i filmowe. Lubi robić pogłębione wywiady.

Angel.A Wywiad z Adamem Nowakiem i Michałem Szymczakiem

W Polsce jest miejsce na rasowe kino science fiction, tylko producenci muszą to zauważyć. Wywiad z twórcami filmu „Angel.A”

Głębia Wywiad z Marcinem Podlewskim

Wywiad przeprowadzony z Marcinem Podlewskim podczas trzydziestej trzeciej edycji Polconu, która odbyła się w Toruniu. Z pisarzem rozmawiały Anna Tess Gołębiowska-Kmieciak i Amelia Czarny.

Pół wieku poezji później Pół Wieku Poezji Później - Alzur's Legacy - wywiad z Jakubem Nurzyńskim

"Pół Wieku Poezji Później - Alzur's Legacy" to naprawdę ambitny projekt, który swoim rozmachem zawstydziłby niejeden profesjonalny film pełnometrażowy.

Ucieczka Krzysztof T. Dąbrowski

Krzysztof T. Dąbrowski to zapracowany człowiek – tworzy powieści i krótkie formy, straszy i rozbawia, flirtuje z komiksem i filmem… A przede wszystkim wie, jak spełniać swoje marzenia.

Peter v Brett Wywiad z Peterem V. Brettem

Za tobą bardzo intensywny tydzień, byłeś w Poznaniu na Pyrkonie, teraz jesteś w Warszawie. Czy trudno było pogodzić te wydarzenia? Nie jesteś przemęczony?

Wędrowiec Wywiad z Surenem Cormudianem

Suren Cormudian, autor powieści "Wędrowiec" rozgrywającej się w uniwersum Metro, gościł ostatnio w Warszawie. Nasza redaktorka, Joanna Krystyna Radosz, przeprowadziła z nim wywiad.

Angel.A Angel.A - wywiad z Adamem Nowakiem

Wywiad audio przeprowadzony z Adamem Nowakiem, reżyserem filmu "Angel.A".

Newsy

No front page content has been created yet.
Follow the User Guide to start building your site.

Recenzje