Filmy

Matrix 4 to od teraz film o... lodach?

Serwis Production Weekly podzielił się z czytelnikami małą ciekawostką związaną z pracą nad nową odsłoną Matrixa. Okazuje się, że roboczy tytuł filmu brzmi "Project Ice Cream" (Projekt lody).

"Joker" zgarnia Złotego Lwa!

"Joker", czyli film o genezie jednego z najpopularniejszych przeciwników Batmana zgarnął statuetkę Złotego Lwa podczas festiwalu filmowego w Wenecji!

"Doktor Sen" doczekał się finałowrgo zwiastuna!

Najnowszy zwiastun kolejnej produkcji Mike'a Flanagana czyli ekranizacji powieści "Doktor Sen" Stephena Kinga jest już dostępny w sieci i z całą pewnością pokazuje czego tak naprawdę możemy spodziewać się po fabule nadciągającego widowiska.

Fani uhonorowali Iron Mana pomnikiem!

"Avengers: Endgame" zamknęło pewien bardzo istotny rozdział w historii Marvel Cinematic Universe. Fani postanowili z tego powodu uczcić pamięć bohatera, który to wszystko zapoczątkował. Uwaga! Poniżej znajdują się spoilery z filmu!

Terminator z nowym zwiastunem!

Nowy trailer filmu "Terminator: Dark Fate" zadebiutował właśnie w sieci. Czy widowisko będzie w stanie zatrzeć złe wrażenie, jakie powstało po ostatnich próbach reaktywowania tej marki?

"Joker" z pełnym zwiastunem!

Zgodnie z zapowiedziami w sieci zadebiutował dzisiaj kolejny zwiastun "Jokera". Jeżeli zastanawiacie się jak się prezentuje geneza najpopularniejszego przeciwnika Batmana, to materiał z pewnością udzieli Wam kilku wskazówek.

Nowi mutanci mają jeszcze szansę na sukces? Są pierwsze reakcje na pokazy testowe!

"Nowi mutanci" to produkcja, która do tej pory nie miała szczęścia. Wielokrotnie przekładana data premiery, kosztowne dokrętki i wizja całkowitego pominięcia dystrybucji kinowej sprawiły, że mało kto liczy na sukces tego filmu. Niedawne pokazy testowe każą jednak sądzić, że twórcy cały czas walczą o ten film.

Zielony Gobin ponownie stanie na drodze Spider-Mana? Miles Morales drugim Spider-Manem?

Zerwanie rozmów dotyczących przyszłości Spider-Mana pomiędzy Disneyem, a Sony wywołało wśród widzów różne reakcje. Niektórzy się cieszyli z tego faktu, inni nie wyobrażają sobie takiej opcji. Niezależnie od nastrojów fanowskiej społeczności, Sony ma zamiar od tej pory działać niezależnie. Czy oznacza to kolejny powrót Zielonego Goblina?

Specjalny trailer Star Wars: The Rise Of Skywalker zadebiutował w sieci!

W sieci zadebiutował właśnie specjalny trailer filmu "Star Wars: The Rise Of Skywalker" który został pierwotnie zaprezentowany podczas D23 Expo.

Nowy trailer "Jokera" ukaże się już wkrótce!

Film o genezie jednego z najpopularniejszych przeciwników Batmana zadebiutuje już w tym roku. Do tej pory otrzymaliśmy jednak tylko jeden trailer tego widowiska. Todd Phillips postanowił jednak zdradzić, kiedy zobaczymy nowy zwiastun produkcji.