Książki

Nie żyje Andrzej Polkowski

Niedziela przyniosła nam bardzo smutną wiadomość. Nie żyje Andrzej Polkowski, człowiek który odpowiadał za przetłumaczenie na język polski wielu światowych bestsellerów, w tym serii o Harrym Potterze i "Opowieści z Narni". Jego pogrzeb odbędzie się w środę na Cmentarzu Wawrzyszewskim w Warszawie.

"Diabeł w maszynie" już wkrótce trafi do księgarni!

Już szóstego września nakładem wydawnictwa Powergraph ukaże się nowy zbiór opowiadań Anny Kańtoch zatytułowany "Diabeł w maszynie". Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawniczym.

Powieść z Uniwersum Marvela „Spider-Man. Wiecznie młody” już w księgarniach

Wydane nakładem Wydawnictwa Insignis przygody człowieka-pająka to kolejna pozycja z Marvelowskiego cyklu uwielbianego przez czytelników i fanów przygód superbohaterów.

Stefan Petrucha „Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody”

Już 4 września nakładem wydawnictwa Insignis ukaże się kolejna powieść z Uniwersum Marvela – „Marvel: Spiderman. Wiecznie młody”, książkowa adaptacja przygód najpopularniejszego na świecie superbohatera. Uwspółcześniona, z nowymi wątkami powieść oparta na klasycznej „Stone Tablet Saga” została napisana przez Stefana Petrucha, bestsellerowego autora powieści i komiksów.

Nowe wydanie niewiarygodnych przygód polskiego szlachcica ponownie w księgarniach!

Już 13 września w księgarniach pojawi się książka „Wilcze Gniazdo” autorstwa Jacka Komudy wydana nakładem wydawnictwa Fabryka Słów. Jest to nowe wydanie szalonych przygód Geodena Siemieńskiego rozgrywających się na terenach XVII-wiecznej Ukrainy.

Marta Kisiel nie zwalnia tempa. Zapowiedź nowej powieści aŁtorki

Kiedy Marta Kisiel w 2010 roku wydała zbiorek "Dożywocie", wiele osób okrzyknęło go debiutem roku. Później zniknęła na parę lat ze sceny, ale kiedy powróciła, to z hukiem.

"Zbrodnia po irlandzku" już wkrótce w księgarniach!

12 sierpnia 2019 r. nakładem Wydawnictwa INITIUM ukaże się druga powieść Aleksandry Rumin pt. „Zbrodnia po irlandzku”. Jest to lekka komedia z wątkiem kryminalnym, która idealnie nadaje się na letnie wieczory czy też aby uprzyjemnić czas podróży.

"Szpital" już w księgarniach!

Niespodzianka dla wszystkich fanów Roberta Szmidta. Już od wczoraj dostępny jest w księgarniach „Szpital”, czyli spin-off „Szczurów Wrocławia. Kraty”. Książka objęta jest patronatem naszego serwisu. 

„Szczury Wrocławia. Szpital” już wkrótce w sprzedaży!

Niespodzianka dla wszystkich fanów Roberta Szmidta. Już 31 lipca znajdziecie w księgarniach „Szpital” – spin-off książki „Szczury Wrocławia. Kraty”!

Ostatni Strażnik już w sprzedaży!

Dziś premiera wyczekiwanej przez fanów Warcrafta książki Ostatni Strażnik Jeffa Grubba. Wypełnia ona lukę w wydarzeniach między "Narodzinami hordy" a "Falami ciemności". Stała się też podstawą nowej wersji opowieści na potrzeby filmowego uniwersum "Warcraft: Początek". Jeśli jesteście ciekawi, jak bardzo Blizzard zmienił przygody Khadgara i Medivha, sięgnijcie po Ostatniego Strażnika!