Seriale

Jeffrey Wright narratorem What If... ? Gwiazdy Marvela powrócą do swoich ról!

Seria "What If... ?" zadebiutowała w latach siedemdziesiątych jako zbiór alternatywnych historii ze świata superbohaterów Marvela. Podczas odbywającego się właśnie San Diego Comic-Con potwierdzono powstanie animacji na bazie tych historii, które mają jednocześnie stanowić część IV Fazy Marvel Cinematic Universe.

Poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu serialu Titans!

Niedawny wypadek na planie serialu Titans sprawił, że produkcja nowego sezonu została zawieszona. Wiemy już jednak, że nie wpłynie to znacząco na datę premiery.

Sam Wilson przywdzieje strój Kapitana Ameryki?

Uwaga! Poniższy wpis zawiera spoilery dotyczące filmu "Avengers: Endgame". Jeżeli nie widzieliście jeszcze produkcji i nie chcecie psuć sobie przyjemności z oglądania, to lepiej nie czytajcie dalej!

Trailer ósmego sezonu Arrow trafił do sieci!

San Diego Comic-Con to prawdziwy wysyp zapowiedzi, które z pewnością trafiają także w naszym kraju do szerokiego grona odbiorców. Tym razem mamy okazję ujrzeć zapowiedź ósmego i zarazem ostatniego sezonu serialu "Arrow".

Trailer nowego serialu ze świata Star Treka. Patrick Stewart powraca w roli Picarda!

Powiedzmy sobie szczerze - dziś Jean-Luca Picard jest znany każdemu, nawet tym, którzy nigdy w życiu nie obejrzeli nawet minuty "Star Treka". Może nie do końca jako postać... W skrócie: Picard grany przez Patricka Stewarta pojawia się często na memach przedstawiających facepalma. Charakterystyczny gest jest powielany miliony razy. W oryginale zobaczyliśmy go po raz pierwszy w serialu "Star Trek: Następne pokolenie" 5 lipca 1990 roku.

Pierwszy trailer Wiedźmina właśnie zadebiutował w sieci!

Zgodnie z oczekiwaniami, odbywający się właśnie San Diego Comic-Con przyniósł nam pierwszy trailer realizowanego dla Netfliksa serialu o przygodach Geralta z Rivii!

Tragedia na planie Titans. Prace nad serialem zawieszone z powodu śmierci członka ekipy

Warren Appleby to koordynator ds. efektów specjalnych serialu "Titans". W czasie prac nad drugim sezonem serialu zginął w wypadku na planie.

Nowe zdjęcie Geralta. Zbliża się panel "Wiedźmin" na Comic-Con.

Zaczął się już Comic-Con 2019 w San Diego, a Henry Cavill grający główną rolę w Netflixowej adaptacji „Wiedźmina” za pośrednictwem Instagrama dostarczył nam kolejne zdjęcie Geralta. Tym razem przedstawia nam bohatera na koniu, czyli wiernej Płotce. Na razie nie ujawnia żadnych szczegółów, ale panel „The Witcher” odbędzie się już w piątek!

George R.R. Martin ujawnia szczegóły prequela "Gry o tron"

Trwają zdjęcia do prequela „Gry o tron” na planie w Irlandii Północnej. O ile HBO nie ujawnia wielu szczegółów nowej produkcji, to George R.R. Martin jest bardziej rozmowny. W czasie wywiadu z dziennikarzami serwisu Entertainment Weekly ujawnił sporo informacji dotyczących ogólnego zarysu fabularnego nowego serialu.

Spoiler: czy ten bohater powróci w czwartym sezonie "Stranger Things"?

Uwaga! News zawiera spoilery dotyczące wydarzeń, jakie miały miejsce w trzecim sezonie "Stranger Things". Jeżeli nie widzieliście jeszcze produkcji, a staracie się unikać przecieków fabularnych, to radzimy wstrzymać się z dalszym czytaniem. Jeżeli natomiast spoilery Wam nie straszne, bądź też jesteście już po seansie, to zapraszamy poniżej.