Seriale

  Geralt na pierwszym zdjęciu z planu Wiedźmina?

  Do tej pory otrzymaliśmy już kilka zdjęć z planu serialowego "Wiedźmina", jednak teraz mamy prawdopodobnie pierwszą okazję aby ujrzeć na nich Geralta z Rivii!

  Komiksy "What If...?" Marvela zostaną przeniesione na mały ekran

  Kolejna z komiksowych serii uniwersum Marvela zostanie przeniesiona na ekran. Disney+ stworzy animowaną antologię na podstawie wydawanej od dziesięcioleci serii What If...?, która opowiada alternatywne komiksowe historie o superbohaterach z tego uniwersum.

  Trailer ostatniego sezonu "Gry o tron" zadebiutował w sieci!

  Doczekaliśmy się premiery oficjalnego trailera ósmego sezonu "Gry o tron". Trwający nieco ponad dwie minuty materiał wyraźnie pokazuje, że ostatnie odcinki z pewnością pełne będą akcji.

  Dwadzieścia nowych plakatów promujących ósmy sezon Gry o tron!

  Stacja HBO nie zdecydowała się jeszcze wypuścić pełnego zwiastuna ósmego sezonu "Gry o tron". Kampania reklamowa trwa już jednak w najlepsze dzięki czemu w sieci pojawiło się dwadzieścia nowych plakatów poświęconych bohaterom produkcji.

  Powstające dla Disney+ seriale zostaną mocno osadzone w MCU?

  Czy nowe, realizowane we współpracy z Marvelem produkcje dla platformy Disney+ będą mocno związane z MCU? Kevin Feige udziela odpowiedzi na to pytanie!

  "Agenci T.A.R.C.Z.Y. " powrócą wcześniej!

  Pierwsze informacje dotyczące szóstego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." sugerowały, że produkcja powróci na antenę w lipcu. Okazuje się jednak, że nie będziemy musieli na nią czekać do wakacji!

  Amazon ogłosił datę premiery "Good Omens"

  Znamy już datę premiery serialu Good Omens produkcji Amazon Prime i BBC, na podstawie bestselerowej książki autorstwa Terrego Pratchetta i Neila Gaimana. Kogo zobaczymy na ekranie?

  Pierwsze spojrzenie na Alfreda!

  W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że są plany dotyczące zrealizowania serialu poświęconego postaci kamerdynera pracującego w posiadłości Bruce'a Wayne'a. "Pennyworth", bo taki tytuł nosi produkcja, nie będzie jednak spin-offem "Gotham" jak wielu sądziło, lecz zupełnie niezależną produkcją.

  Clark Gregg o swoim tajemniczym powrocie do "Agentów T.A.R.C.Z.Y"

  Finał piątego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y' był pewnego rodzaju zwieńczeniem wydarzeń, które przez ostatnie lata rozgrywały się w tym serialu. Agent Coulson pogodził się ze swoim losem i wydawać by się mogło, że w kolejnych sezonach już nie powróci. Tymczasem wiemy, że Clark Gregg nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

  Nowe zdjęcia z ósmego sezonu "Gry o tron"!

  W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z nadchodzącego finałowego sezonu "Gry o tron". Możemy na nich ujrzeć zarówno bohaterów przebywających w Winterfell, jak i królową Cersei i Qyburna.