Konkurs - wygraj książki z uniwersum Metro!

    Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest zestaw książek: "Piter. Wojna" autorstwa Szymuna Wroczka, "Wędrowiec" Surena Cormudiana (wraz z autografem autora) i wydane w postaci osobnej książki opowiadanie Dmitrija Glukhovsky’ego "Koniec drogi". Co zrobić, aby zdobyć nagrodę? Tym razem musicie wykazać się kreatywnością i przygotować krótkie opowiadanie, którego akcja nawiązywać będzie do tematyki uniwersum Metra. Od razu zaznaczamy, że nie musi to być dzieło, które wiernie wpasuje się w ten rozległy świat, chodzi nam jedynie o inspiracje zaczerpnięte z tych historii.

    Swoje prace, w formacie pdf, doc lub docx, rtf, możecie nadsyłać na adres piter@efantastyka.pl, w temacie podając "konkurs". Nie narzucamy Wam limitu znaków. Możecie przysłać miniaturkę literacką albo dłuższe opowiadanie. Najważniejszy jest pomysł. Macie czas do 20 maja.

    Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy najlepsze, które otrzymają nagrody. Oceniać będziemy zarówno styl, jak i pomysł. Autora najciekawszej pracy nagrodzimy wspomnianym zestawem książek. Osoby, które zajmą dwa kolejne miejsca dostaną od nas książkę "Piter. Wojna". Wyróżnione prace zostaną dodatkowo opublikowane na naszym serwisie.

    Zakończony! Trwa wyłanianie zwycięzców.