Baśniowy świat na wyciągnięcie ręki. Kandela, Czarny Lew i planeta Kumpligświst już w sprzedaży!

    W sprzedaży ukazała się właśnie nowa pozycja dla młodszych czytelników. Wydana nakładem Wydawnictwa Skrzat książka "Kandela, Czarny Lew i planeta Kumpligświst" to wspaniała przygoda, która przypadnie pochłonie niejedno dziecko!

    Dorośli mają niewiele wolnego czasu, a praca wypełnia im każdą chwilę. No i nie wierzą w gadające lwy! Nic dziwnego, że Kandela chciałaby na zawsze pozostać dzieckiem.

    Rodzice Kandeli mają ciekawą pracę ‒ mama pisze książki dla dzieci, a tata je ilustruje. Jednak gdy zbliża się termin, kiedy mają oddać je do wydawnictwa, dom wypełnia pośpiech i stres ‒ absolutnie nie wolno im przeszkadzać! Dziewczynka czuje się opuszczona i całymi dniami ogląda kreskówki lub włóczy się po pobliskim lesie. I właśnie tam pewnego razu spotyka Czarnego Lwa ‒ niezwykle mądre i dobre zwierzę. Nowo poznany przyjaciel zabiera Kandelę na pełną dziwów planetę Kumpligświst. Okazuje się, że dziewczynka nie znalazła się tam przypadkowo…

    "Kandela, Czarny Lew i planeta Kumpligświst" to przepięknie zilustrowana przez Kasię Nowowiejską baśniowa opowieść Iwony Wilmowskiej z pewnością wprowadzi nieco niezwykłości do życia każdego, kto sięgnie po ten tytuł. Fantastyczną przygodę czyta się jednym tchem, ale planetę Kumpligświst zapamiętuje się na zawsze.

    Patronat nad książką objęli: Granice.pl, Efantastyka.pl.