Copernicon 2014: Targi Fantastyczne oraz blok filmowy

    Odbywający się w Toruniu po raz piąty Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon z roku na rok przyciąga do grodu Kopernika coraz więcej uczestników. W związku z tym, Organizatorzy zdecydowali się poszerzyć ofertę - w tym roku do dyspozycji uczestników będą nie tylko budynki Collegium Minus i Collegium Maius ale również znajdujące się o minutę spokojnego spaceru od Minusa i Maiusa Centrum Sztuki Współczesnej.

    W CSW na uczestników czeka cały ogrom atrakcji. Po pierwsze - hala targowa w której znajdziecie wszystkich tegorocznych wystawców, atrakcyjne stoiska naszych sponsorów - Centrum Gier Feniks oraz Maginarium, gdzie czekają na Was przeróżne, wymyśle gadżety (niektóre dostępne tylko na naszym konwencie). Po drugie - duży i przestronny Games Room, gdzie spokojnie będzie można usiąść spróbować swoich sił w szerokiej gamie dostępnych gier (za darmoszkę!). Po trzecie i zapewne dla wielu najbardziej interesujące - w tym budynku znjduje się także duża sala kinowa, w której w sobotę odbędą się atrakcje bloku filmowego. Więcej informacji w tym temacie już wkrótce na naszej stronie!

    Wejście na teren targów będzie dostępne dla każdego, za darmo.

    https://www.google.pl/maps/place/Centrum+Sztuki+Wsp%C3%B3%C5%82czesnej+Z...@53.0117579,18.6010455,18z/data=!4m2!3m1!1s0x470334e25ceb5425:0x5a2adbc85e18bb4b