Czarna Wdowa na nowym plakacie!

    Już tylko pół roku dzieli nas od premiery filmu poświęconego "Czarnej Wdowie". Z tej okazji, w trakcie Comic Con Experience w São Paulo zaprezentowano nowy plakat promujący widowisko. Poznaliśmy także kilka nowych detali dotyczących filmu.

    Odbywający się właśnie w Brazylii konwent przyniósł nam sporo ciekawych informacji dotyczących powstających właśnie filmów. Nie inaczej mogło być w kwestii Marvel Cinematic Universe i produkcji, które ukażą się w kinach już w przyszłym roku. Jednym z gorących tematów było spotkanie dotyczące filmu o Czarnej Wdowie, na którym fani mogli zobaczyć niepublikowane wcześniej fragmenty widowiska. Materiały potwierdziły wcześniejsze spekulacje, jakoby Red Guardian (David Harbour) i Melina (Rachel Weisz) byli kiedyś małżeństwem. Dodatkowo Kevin Feige wspomniał, że widowisko będzie bardzo ważne dla przyszłości całego MCU. Nie chciał jednak zdradzić czy ma na myśli przeciwnika, który stanie na drodze naszej bohaterski, czy jakąś zupełnie inną kwestię rzutującą na całość uniwersum.

    W trakcie imprezy zaprezentowano także nowy plakat, który możecie zobaczyć poniżej. Ciekawostką jest to, że poster został przekazany fanom, a więc kto wie, być może wkrótce będzie można go gdzieś w sieci zakupić?

    W głównych rolach wystąpią: Scarlett Johanson (Natasha Romanoff / Czarna Wdowa), Florence Pugh (Yelena), David Harbour (Alexei / The Red Guardian), O.T. Fagbenle ( Mason), Rachel Weisz (Melina) i inni. Reżyseruje Cate Shortland.

    Premiera widowiska została wyznaczona na maj przyszłego roku.