Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson spotkają się by uczcić 20 rocznicę premiery filmowego "Kamienia Filozoficznego"!

Outpost 2
Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Aktorzy wcielający się w role Harry'ego Pottera, Rona Weasley'a i Hermiony Granger spotkają się na specjalnym wydarzeniu przygotowanym przez HBO Max. Celem ma być uczczenie dwudziestej rocznicy premiery filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". 

Mające się odbyć 1 stycznia 2022 roku wydarzenie będzie doskonałą okazją dla wielu z nas, aby chociaż na chwilę cofnąć się w czasie o 20 lat! Wtedy bowiem swoją premierę miał film "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", czyli produkcja przez wielu uznawana za najbardziej wierną ekranizację książek o przygodach młodego czarodzieja. HBO Max postanowiło uczcić tę okazję specjalnym wydarzeniem, w którym wspomnieni aktorzy będą dzielić scenę z reżyserem pierwszego filmu, Chrisem Columbusem, a także wieloma aktorami, którzy przez lata przewinęli się w filmowym uniwersum. Warto w tym miejscu wymienić choćby takie postaci, jak: Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Jason Isaacs (Lucius Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black), Imelda Staunton (Dolores Umbridge), Tom Felton (Draco Malfoy), James Phelps (Fred Weasley), Oliver Phelps (George Weasley), Mark Williams (Arthur Weasley), Bonnie Wright (Ginny Weasley), Alfred Enoch (Dean Thomas), Matthew Lewis (Neville Longbottom), Evanna Lynch (Luna Lovegood) i Ian Hart (Quirinus Quirrell).

Program ma po jakimś czasie zadebiutować także w sieci, tak więc jeżeli nie posiadacie dostępu do HBO Max (w naszym kraju ma zadebiutować właśnie na początku 2022 roku), to nie musicie się obawiać, że nie dane wam będzie powrócić wspomnieniami do Hogwartu. Warto także przypomnieć, że w kwietniu przyszłego roku premierę ma mieć film "Fantastyczne Zwierzęta: Sekrety Dumbledore'a".