"Dying Light 2" oficjalnie zapowiedziane!

    Dopiero co pisaliśmy o tym, że na targach E3 zaprezentowano <a href="/news-cyberpunk-2077-zaprezentowany-na-e3" target="_blank">nowy zwiastun gry "Cyberpunk 2077"</a>, a już teraz możemy dodać, że nie jest to jedyny, mocny akcent naszych rodaków na tej imprezie. Techland zapowiedział "Dying Light 2"!

    Dopiero co pisaliśmy o tym, że na targach E3 zaprezentowano nowy zwiastun gry "Cyberpunk 2077", a już teraz możemy dodać, że nie jest to jedyny, mocny akcent naszych rodaków na tej imprezie. Techland zapowiedział "Dying Light 2"!

    Jeżeli zdążyliście zatęsknić za urokami miasta Harran i towarzystwem całej chmary Zombie to mamy dla Was świetną wiadomość. Konferencja Microsoftu na targach E3 przyniosła pierwszą zapowiedź "Dying Light 2"! Ponownie powrócimy do świata, w którym groźne za dnia Zombie w nocy ustępują miejsca prawdziwym potworom. Tym razem jednak większy nacisk zostanie położony na konsekwencje związane z decyzjami gracza. Sama akcja ma być jeszcze bardziej dynamiczna, a warstwa fabularna bardziej intensywna narracyjnie. Przyczynić ma się do tego współpraca, jaka zawiązała się pomiędzy studiem Techland, a doświadczonym scenarzystą i designerem, Chrisem Avellone.

    Pierwsza zapowiedź wprowadza nas w klimat produkcji i obiecuje, że na nudę narzekać nie będziemy.

    Poniżej znajdziecie także krótki gameplay z samej gry. Jak widać, parkour dalej stanowi ważny element rozgrywki.