Fantasmazuria - goście

    Fantasmazuria zbliża się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się w dniach 16 - 18 czerwca w Ostrudzie. Powoli zaczynamy poznawać nazwiska pierwszych gości, którzy zaszczycą ją swoją obecnością.

    Niewątpliwą gwiazdą będzie Adrian Tchaikovsky, brytyjski pisarz polskiego pochodzenia, znany w naszym kraju choćby z niezwykle popularnej serii „Cienie Pojętnych”.

    Na tym jednak nie koniec! Wśród zaproszonych gości znalazła się Aneta Jadowska, jedna z najpopularniejszych autorek w polskim fandomie. Jej najsłynniejszym cyklem są przygody toruńskiej wiedźmy-policjantki Dory Wilk. Ma na koncie siedem powieści, a debiutowała w roku 2012 książką „Złodziej Dusz”. Jej najnowsza powieść, „Dziewczyna z Dzielnicy Cudów”, została opublikowana przez wydawnictwo SQN w zeszłym roku.

    Ucieszą się także fani grozy. Na konwencie zjawią się Kazimierz Kyrcz Jr. i Michał J. Walczak. Ich publikacje można przeczytać w magazynach „Pocisk”, „OkoLica strachu” czy „EleWatorze”. Kazimierz Krycz Jr. ma w swoim literackim dorobku między innymi powieść „Podwójna pętla” oraz zbiór opowiadań „Femme fatale”. Michał J. Walczak publikował opowiadania na łamach „Niedobrych literek” gdzie ukazały się teksty „Śmierć po kolędzie”, „Mucha” i „Śruba”.

    Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie konwentu. Serdecznie zapraszamy!