Góra na Warsaw Comic Con!

    Hafþór Júlíus Björnsson, aktor znany z roli "Góry" czyli Gregora Clegane'a z "Gry o Tron" zjawi się na pierwszym Warsaw Comic Con! Jest to już zatem trzeci aktor z tego popularnego serialu, który zaszczyci swoją obecnością odbywające się w dniacj 1 - 4 czerwca w Nadarzynie wydarzenie.

    Przypomnijmy, że oprócz "Góry" będziemy mogli spotkać także dwie inne gwiazdy z tego popularnego serialu, czyli Charlesa Dance'a wcielającego się w Tywina Lannistera i Carice Van Houten odgrywającą Czerwoną Kapłankę.

    Comic Con to nie tylko spotkania z gwiazdami, to także wiele atrakcji, dla każdego!. Odwiedźcie Strefę Star Adventure, w której czekać na Was będą repliki X-Winga i AT-ST i symulator bitwy kosmicznej. W Strefie Gwiezdnych Wojen nauczycie się posługiwać mocą, jak prawdziwy Jedi! W naszej strefie Postapo organizujemy istne szaleństwo rodem z Mad Maxa - niesamowite samochody i motocykle, walki gladiatorów, pojedynki na bezpieczną broń, pokazy capoeira robione przez dzikich mieszkańców Pustkowi, warsztaty robienia strojów oraz techniki surwiwalowe. W strefie komiksów spotkacie najpopularniejszych twórców komiksów w Polsce, nauczycie się rysować oraz poczujecie się jak artysta tworząc własne historie.

    To i wiele wiele więcej atrakcji przygotowano na Warsaw ComicCon. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej www.warsawcomiccon.pl i Fanpage Warsaw ComicCon.

    Do zobaczenia na wydarzeniu!