Gotuj z wiedźminem!

    Zastanawialiście się kiedyś jak smakowałyby potrawy, które występują w filmach i grach? Jeżeli tak i przy okazji jesteście fanami Wiedźmina, to mamy dla Was ciekawą atrakcję. Sami możecie przygotować niektóre z dań występujących w "Dzikim Gonie", a wszystko za sprawą darmowego e-booka z przepisami na wiedźmińskie przekąski przygotowanego we współpracy nerdskitchen.pl, rivski.pl oraz CD Projekt Red.

    Wołowina Keiry Metz czy kanapka z kurczakiem marynowanym w kaedweńskim stoucie od teraz nie będą problemem. Wystarczy, że sięgniecie po wspomniany ebook i na własnej skórze przekonacie się, jak łatwo jest przenieść wirtualną kuchnię do naszego świata. Twórcy zadbali nie tylko o przepisy ale i odpowiedni wygląd samego podręcznika. Całość jest stylizowana na wygląd stołu i kart do Gwinta, opatrzona smakowitymi zdjęciami potraw oraz oryginalnymi artami z gry.

    Jeżeli zdecydujecie się skorzystać z przepisów, to zachęcamy przy okazji do wzięcia udziału w ciekawym konkursie, w którym zdobyć możecie gadżety związane z Gwintem, a także figurki Funko Pop Wiedźmin. Konkurs trwa do 11 czerwca.

    Szczegóły, a także sam ebook znajdziecie w tym miejscu.