Konkurs: wygraj jeden z czterech egzemplarzy powieści "World of Warcraft: Przez Mroczny Portal"

  Wierzycie w Świętego Mikołaja? Tak, my też nie, dlatego aby Mikołajki jednak nie obyły się bez prezentów, wraz z wydawnictwem Insignis postanowiliśmy zorganizować dla Was mały konkurs, w którym wygrać możecie jeden z czterech egzemplarzy powieści "World of Warcraft: Przez Mroczny Portal". Zwycięzcy oprócz tego otrzymają także od nas książki-niespodzianki!

  Grudzień to czas, w którym wielu z nas przygotowuje się do świąt. Nie zapominajmy jednak, że dzisiaj wypadają Mikołajki, a to akurat świetna okazja aby zdobyć książkę, czyż nie? Jeszcze lepiej wygląda sytuacja, gdy oprócz głównej nagrody, pojawiają się także pozycje dodatkowe, a tych akurat mamy kilka w zanadrzu! Jeżeli poczuliście się zainteresowani, to wystarczy, że weźmiecie udział w naszej zabawie, a jeden z czterech egzemplarzy powieści "World of Warcraft: Przez Mroczny Portal" może trafić właśnie do Was. Autor najlepszej pracy oprócz wspomnianej powieści, otrzyma także zestaw pięciu innych książek. Pozostali trzej finaliści dostaną od nad po jednej, dodatkowej książce-niespodziance.

  Cóż takiego musicie zrobić aby zawalczyć o nagrodę? Tym razem stawiamy na Waszą kreatywność!

  Jak dobrze wiemy, grudniowe przygotowania do świąt obfitują często w bardzo dziwne sytuacje. Czasami zjawią się niespodziewani goście, innym razem choinka postanowi się "zaświecić wraz z firankami", albo nasz pupil urządzi sobie z niej tor wspinaczkowy i tym samym odkryje, że świąteczne drzewko także poddaje się prawom grawitacji. Jak jednak wyglądałyby święta u istot nieludzkich? Tego właśnie chcemy dowiedzieć się od Was.

  Od razu zaznaczamy, że nie musicie opisywać typowo świąt Bożego Narodzenia, a na swój warsztat twórczy wziąć jakiekolwiek inne, nawet przez siebie wymyślone. Liczy się przede wszystkim Wasza kreatywność.

  Swoje prace możecie nadsyłać zarówno w wersji tekstowej, jak i graficznej do 15 grudnia na adres swieta@efantastyka.pl, w temacie wiadomości koniecznie podając "Warcraft". Czwórkę zwycięzców wybierzemy najpóźniej do 18 grudnia* tak, aby nagrody wysłać do Was jeszcze przed świętami. Zwycięskie prace opublikujemy na naszym serwisie.

  *Chyba, że zaskoczycie nas swoją frekwencją i będziemy potrzebowali więcej czasu na sprawiedliwą ocenę.