Merlin.pl obniża ceny z okazji Festiwalu Fantastyki Polcon

    29. edycja ogólnopolskiego konwentu fanów kultury fantastycznej, Polcon 2014, zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Merlin.pl, partner główny wydarzenia, obniżył ceny na tytuły literatury fantasy i fantastyka nawet o 65%. Co więcej, wystartowały również obniżki na komiksy – z takich rabatów można skorzystać tylko raz do roku!

    Hellboy, Star Wars, przygody Thorgala, Asterix i Obelix, Wonder Woman, Batman, Detective Comics – te i inne komiksy wydawnictwa Egmont, można już kupić w sklepie Merlin.pl w cenie obniżonej aż o 20%. – To niepowtarzalna szansa dla komiksomaniaków. Raz do roku jesteśmy w stanie zaoferować spore obniżki w tej kategorii. Promocja już się rozpoczęła i potrwa do zakończenia Festiwalu Polcon 2014 lub do wyczerpania zapasów – mówi Patrycja Markowska, młodszy promotor działu książka w sklepie Merlin.pl.

    Dla miłośników literatury fantasy przygotowano natomiast propozycję z rabatami sięgającymi nawet 65% pierwotnej ceny. W ofercie znalazło się blisko 500 tytułów, wśród których królują również książki znanych autorów gatunku, jak: Terry Pratchett, Philip K. Dick, Jacek Dukaj, Ursula K. LeGuin czy J.R.R. Tolkien. Wśród objętych promocją tytułów są także nowości wydawnicze np. „Przebudzenie” Arwena Elys Daytona, pierwszy tom powieści „Skald” Łukasza Malinowskiego, jak i tytuły autorstwa Jakuba Ćwieka, jednego z gości tegorocznego Polconu.

    Polcon, to idealna okazja, by zaprezentować dorobek autorów z kategorii fantastyka i science-fiction szerszemu gronu odbiorców. Już po raz kolejny mamy przyjemność popularyzować literaturę gatunku wśród kilku milionów klientów Merlin.pl – dodaje Patrycja Markowska.

    Tegoroczna edycja festiwalu Polcon odbędzie się w dniach 4-7 września na terenie Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej. W ramach 4-dniowej imprezy przygotowano wiele atrakcji dla odwiedzających m.in. spotkania z autorami, konkursy, warsztaty czy sesje w Strefie Gry. Promocja na Merlin.pl potrwa do 8 września. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie sklepu – promocja książkowa w tym miejscu, natomiast zniżki na komiksy pod tym adresem.