Ostatni Mag już w sprzedaży!

    Bestseller „New York Timesa” od 20 czerwca dostępny jest w naszym kraju. "Ostatni Mag" pióra Lisy Maxwell to porywająca powieść dla młodzieży, która powinna przypaść do gustu także i starszym czytelnikom. Książka ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego.

    Wyruszysz w podróż… do Nowego Yorku. Ale nie tego zwyczajnego, lecz tego sprzed ponad stu lat, który przemierzają Magini śledzeni przez złowrogie Bractwo. Wszyscy zmierzają w do maleńkiej księgarni ukrytej w zaułkach Manhattanu w poszukiwaniu bezcennej księgi… Ale Ty musisz dotrzeć do niej wcześniej! Od niej zależy nie tylko Twój los! Ne ufaj nikomu! Nikt nie jest tym, za kogo się podaje…

    Lisa Maxwell to uznana amerykańska autorka powieści dla młodzieży i dorosłych. Jest doktorem anglistyki, pracowała jako nauczycielka i redaktorka, zajmowała się też księgarstwem. Uwielbia szybką jazdę samochodem i głośną muzykę. Można ją śledzić na Twitterze: @LisaMaxwellYA. Powieść fantasy „Ostatni mag” trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa” i została wydana w kilkunastu krajach. Kolejny tom zatytułowany „The Devil’s Thief” także zostanie wydany nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego.