Ostatnie dni promocji na karnety na Cytadelę!

  Jeżeli planujecie wybrać się na Cytadelę, to macie jeszcze okazję zakupić karnet w promocyjnej cenie. Do 31 maja trwa promocja, w której za trzydniową wejściówkę zapłacicie jedynie 50 zł!

  Jeżeli planujecie wybrać się na Cytadelę, to macie jeszcze okazję zakupić karnet w promocyjnej cenie. Do 31 maja trwa promocja, w której za trzydniową wejściówkę zapłacicie jedynie 50 zł!

  Festiwal Cytadela rozpocznie się 15 czerwca. Będzie to druga edycja imprezy odbywająca się na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin. Wszystkie atrakcje będą się odbywały na dziedzińcu fortyfikacji oraz w części najdłuższego budynku Europy. Znajdziecie tam bloki: literacki, filmowy, serialowy, popularno – naukowy, komiksowy, warsztatowy i pokazowy. Będzie również blok Mangi i Anime. Nie zabraknie znakomitych sesji RPG i LARPów. Miłośnicy planszówek, karcianek i systemów bitewnych odnajdą się w Games Roomie. Będzie także blok gier elektronicznych. Artyści zaprezentują swoje prace związane z fantastyką. Projektanci mody alternatywnej pokażą swoje kreacje. Wystawcy zjadą się z całego kraju. A już dziś zacznijcie się szykować na konkurs AlterEgo Cytadela – cosplay i projekt własny – w zupełnie nowej formule!

  W tym roku dołączy znana i lubiana impreza – Igrzyska Ognia i Stali – mistrzostwa w sportowych walkach rycerskich – więc ilość atrakcji stale rośnie!

  Fani post apo wreszcie znajdą się w prawdziwej Fabrycznej Zonie, gdzie zmysły płatają figle, a stalkerzy kręcą się w poszukiwaniu artefaktów. Miłośnicy słowiańskich klimatów z pewnością odnajdą się w Slavii: świecie słowiańskich bóstw, mitów i legend! Tylko ostrożnie – prosimy nie drażnić słowiańskich demonów! Po tym wszystkim będzie można odpocząć w karczmie z klimatycznym jedzeniem i napitkami – spotkacie się tam już na prywatnym gruncie ze sławami polskiej fantastyki.

  Poniżej prezentujemy Wam cennik poszczególnych wejściówek.