Promocyjne karnety dostepne dłużej!

    Nie do 31 maja, a do 14 czerwca będzie można nabyć karnety na festiwal Cytadela w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo już 1 czerwca ruszy przedsprzedaż biletów jednodniowych.

    Nie do 31 maja, a do 14 czerwca będzie można nabyć karnety na festiwal Cytadela w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo już 1 czerwca ruszy przedsprzedaż biletów jednodniowych.

    Kolejna edycja Festiwalu Cytadela odbędzie się na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin w dniach 15 - 17 czerwca. Wszystkie atrakcje będą się odbywały na dziedzińcu fortyfikacji oraz w części najdłuższego budynku Europy. Znajdziecie tam bloki: literacki, filmowy, serialowy, popularno – naukowy, komiksowy, warsztatowy i pokazowy. Będzie również blok Mangi i Anime. Nie zabraknie znakomitych sesji RPG i LARPów. Miłośnicy planszówek, karcianek i systemów bitewnych odnajdą się w Games Roomie. Będzie także blok gier elektronicznych. Artyści zaprezentują swoje prace związane z fantastyką. Projektanci mody alternatywnej pokażą swoje kreacje. Wystawcy zjadą się z całego kraju. A już dziś zacznijcie się szykować na konkurs AlterEgo Cytadela – cosplay i projekt własny – w zupełnie nowej formule!

    W tym roku dołączy znana i lubiana impreza – Igrzyska Ognia i Stali – mistrzostwa w sportowych walkach rycerskich – więc ilość atrakcji stale rośnie!

    Fani post apo wreszcie znajdą się w prawdziwej Fabrycznej Zonie, gdzie zmysły płatają figle, a stalkerzy kręcą się w poszukiwaniu artefaktów. Miłośnicy słowiańskich klimatów z pewnością odnajdą się w Slavii: świecie słowiańskich bóstw, mitów i legend! Tylko ostrożnie – prosimy nie drażnić słowiańskich demonów! Po tym wszystkim będzie można odpocząć w karczmie z klimatycznym jedzeniem i napitkami – spotkacie się tam już na prywatnym gruncie ze sławami polskiej fantastyki.