Specjalna promocja z okazji urodzin Twierdzy Modlin! Bilety na Cytadelę w specjalnych cenach!

  Organizatorzy zbliżającej się wielkimi krokami Cytadeli, z okazji urodzin Twierdzy Modlin, przygotowali specjalną promocję, dzięki której możecie nabyć bilety na wydarzenie w specjalnej cenie! Promocja obowiązuje od dzisiaj, do 18 maja, tak więc radzimy się pośpieszyć z zakupem. Poniżej prezentujemy nowe ceny:

  50 zł – karnet 3-dniowy normalny
  30 zł – karnet 3-dniowy ulgowy
  110 zł – karnet 3-dniowy rodzinny (2+1 lub więcej dzieci – trzeba potwierdzić pokrewieństwo rodzinne – tylko rodzone dzieci lub znajdujące się pod opieką prawną w miejscu kontroli biletów).

  Zachęcamy wszystkich do zakupu on line - ponieważ na miejscu imprezy będzie możliwa płatność TYLKO GOTÓWKĄ! Dzięki temu unikniecie potężnych kolejek do kas!

  Ważna informacja dla osób niepełnosprawnych! Twierdza Modlin to obiekt zabytkowy jeszcze przed generalnym remontem – zatem prosimy brać po uwagę, że niestety nie wszystkie miejsca festiwalowe będą dostępne. Budynek nie posiada wind ani specjalnych podjazdów. Organizatorzy będą starali się pomóc w miarę możliwości. Na terenie dostępne będą toalety przystosowane do wózków inwalidzkich.

  Za powstałe utrudnienia przepraszają.

  Szczegóły związane z wydarzeniem znajdziecie na oficjalnym profilu imprezy na facebooku: https://www.facebook.com/CytadelaFestiwal/