Sprzedaż biletów na Fantasmazurię

    Już 16 czerwca rozpocznie się Fantasmazuria, czyli konwent organizowany w letniej stolicy Warmii i Mazur - Ostródzie. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego zakupu biletów, gdyż na pierwszych pięćset osób czekają atrakcyjne upominki, w ktorych skład wchodzą: zakładka do książki, przypinka, kostka do gry i kupon zniżkowy na koszulkę o wartości 10 zł. Dodatkowo do zestawu zostanie dołączony kolorowy informator.

    To jednak nie koniec! Jeżeli załapiemy się w pulę pięciuset pierwszych osób, to weźmiemy udział w losowaniu jednej z trzech oficjalnych koszulek konwentu, a wszystkie osoby, które zakupią bilety w przedsprzedaży będą mogły odebrać identyfikatory w osobnej kasie, dzięki czemu unikną kolejek. Bilety możecie zakupić tutaj.

    Organizatorzy zachęcają także do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat mającego się odbyć konwentu. Swoje opinie możecie wyrażać na oficjalnym profilu imprezy na facebooku.

    Ekipa Fantasmazurii zjawi się także na Pyrkonie. Z organizatorami będzie się można spotkać w Strefie Fantastycznych Inicjatyw, do czego zachęcamy, gdyż będzie można wygrać wejściówki na konwent, a także sprawdzić swoją wiedzę w tematyce popkulturalnej.