Spotkanie: Dariusz Domagalski i Magdalena Kozak
22 lutego 2012 o godz. 20 w Audytorium Maximum w sali A na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się spotkanie z dwójką polskich pisarzy - Magdaleną Kozak i Dariuszem Domagalskim. Będzie to piąta odsłona projektu Fantastyczni. Za organizację odpowiadają NZS OU UW, wydawnictwo Fabryka Słów i czasopismo Science Fiction Fantasty i Horror przy patronacie Paradoksu i telewizji uniwersyteckiej UW3D.TV, oraz księgarni Liber.
Podczas spotkania będzie można wygrać książki autorów ufundowane przez Fabrykę Słów, oraz zakupić je z 15% rabatem dzięki uprzejmości Księgarni Liber. Jednocześnie przypominamy, że dzięki uprzejmości Księgarni Liber na tydzień przed spotkaniem będziecie mogli zakupić książki obydwojga autorów z 15% zniżką w księgarni znajdującej się Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego.
Magda jest lekarzem i pasjonatką militariów. Jako lekarz ratunkowy spędziła pół roku w Afganistanie, gdzie została ranna podczas ostrzału rakietowego. Jest autorką bestsellerowej trylogii o Nocarzu.
Darek z wykształcenia jest elektronikiem. Pasjonatem historii, a zwłaszcza starożytności i średniowiecza. Inspirując się nią napisał cykl powieściowy o Krzyżakach, bardzo dobrze przyjęty przez czytelników.


















































