Filmy

  "Genisys" nie będzie już częścią kanonu Terminatora?

  Nowa trylogia o Terminatorach jest już pewna. Po tym, jak "Terminator: Genisys" okazał się filmem mocno przeciętnym, świat obiegła informacja, że to już definitywny koniec maglowania marki. Dość szybko jednak pojawiła się wiadomość, że sam Cameron chce dać swojemu dziecku drugie życie. Obecnie poznaliśmy kilka nowych szczegółów związanych z projektem.

  Tomb Raider na pierwszym zwiastunie!

  "Tomb Raider" doczekał się pierwszego zwiastuna! Na własne oczy możemy przekonać się, jak w roli Lary Croft radzi sobie Alicia Vikander. Materiał a także pierwszy plakat widowiska, znajdziecie poniżej.

  Do tej pory powstały dwa filmy opowiadające o przygodach dzielnej pani archeolog. W główną rolę wcielała się wówczas Angelina Jolie. Nowa produkcja nie będzie jednak z nimi powiązana. Ma być początkiem zupełnie nowej historii.

  Liga Sprawiedliwości otrzyma dwie sceny po napisach?

  Produkcje o superbohaterach przyzwyczaiły nas do tego, że po filmie pojawiają się jeszcze dodatkowe sceny po napisach, które skierowane są dla cierpliwych kinomanów, którzy nie opuszczają za wcześnie sali. Jak do tej pory była to głównie domena Marvela, jednak DC także ma zamiar trzymać fanów do końca napisów. Tak przynajmniej twierdzi Umberto Gonzales z portalu Heroic Hollywood.

  Mroczny, realistyczny i brutalny. Taki będzie film o Jokerze?

  Plany DC związane z kinowym uniwersum superbohaterów cały czas poddawane są pewnym modyfikacjom. Dopiero co dotarła do nas wiadomość, jakoby część powstających filmów miała istnieć niezależnie, a teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły związane z jednym z nich.

  Czy tak będzie wyglądał Steppenwolf?

  Do premiery najnowszego filmu DC, czyli "Ligi Sprawiedliwości" pozostało już kilka miesięcy. Nic więc dziwnego, że poznajemy coraz więcej szczegółów związanych z tym widowiskiem. Tym razem możemy nieco bliżej przyjrzeć się twarzy głównego przeciwnika naszych bohaterów, czyli Steppenwolfa.

  Kinowe uniwersum DC się rozpadnie?!


  Nie jest tajemnicą, że superbohaterskie uniwersum DC Comics nie ma szczęścia na wielkim ekranie. Dotychczas powstały cztery filmy wchodzące w jego skład i tylko "Wonder Woman" spotkała się z naprawdę ciepłym przyjęciem. Coraz głośniej mówiło się o konieczności wprowadzenia zmian, które pchnęłyby przyszłe projekty na nowe tory. Czy jednym z pomysłów będzie podzielenie kinowego świata?

  Strony

  Konkursy

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus