Filmy

  On wrócił!

  W ciągu kilku chwil cały dotychczasowy ład rozsypał się za plecami czarodziejów jak domek z kart. "On wrócił. Wrócił. Voldemort" - tak brzmiały pierwsze słowa, jakie wypowiedział świeżo upieczony zwycięzca Turnieju Trójmagicznego Harry Potter 24 czerwca 1995 roku po ukończeniu ostatniego zadania.

  Wszystkiego najlepszego, Dudley!

  Poza rozczarowaniem, że otrzymał jedynie trzydzieści sześć prezentów, Dudley nie miał na co narzekać - w końcu rodzice zabierali jego i jego najlepszego przyjaciela do zoo! Niestety, te urodziny od samego początku zapowiadały się bardzo pechowo: Arabella Figg złamała nogę, przez co nie mogła tego dnia wziąć pod opiekę Harry'ego Pottera, który "zawsze wszystko psuje", więc Dursleyowie, chcąc nie chcąc, musieli przyłączyć siostrzeńca do świętowania.

  Pierwszy trailer Shazama zadebiutuje już wkrótce?

  "Shazam" w dalszym ciągu owiany jest tajemnicą. Być może jednak już wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat bohatera, który zyskał moce pochodzące od sześciu starożytnych bogów i herosów. Jeżeli wierzyć informacji, która pojawiła się w internecie, trailer produkcji może zadebiutować już za miesiąc!

  Black Manta i Ocean Master na nowych zdjęciach z "Aquamana"

  Dzięki Entertainment Weekly, w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z mającego mieć w tym roku premierę "Aquamana". Na materiałach mamy okazję przyjrzeć się bliżej postaci Ocean Mastera i Black Manty. W przypadku tego drugiego widzimy także jego charakterystyczny hełm.

  Strony