Filmy

  Nowy trailer i zdjęcia z "Jurassic World: Fallen Kingdom"

  W sieci ukazał się nowy, międzynarodowy zwiastun, a także porcja zdjęć z widowiska "Jurassic World: Fallen Kingdom". Materiał trwa nieco ponad dwie i pół minuty i zawiera w sobie kilka nowych scen. Zapoznać się z nim możecie poniżej.

  "Jurassic World: Fallen Kingdom" ("Jurassic World: Upadłe królestwo") to kontynuacja wydarzeń z mającego swoją premierę w 2015 roku "Jurassic World". Szczegóły fabuły pozostają jednak tajemnicą.

  Poznaliśmy pełny tytuł trzeciej części "Jak wytresować smoka"

  Nocna Furia ponownie rozprostuje skrzydła w marcu 2019 roku. Już teraz jednak poznaliśmy tytuł kolejnej odsłony filmu!

  Trzecia odsłona duetu Czkawki i Szczerbatka powstaje już od jakiegoś czasu. Ostatnio jednak o projekcie było cicho i fani zaczęli zastanawiać się czy czasem produkcja nie trafiła do kosza. Jak się jednak okazuje, film dalej jest realizowany i właśnie poznaliśmy jego pełny tytuł.

  Spoiler: Sebastian Stan ujawnia szczegóły dotyczące rozszerzonej wersji sceny po napisach w Czarnej Panterze

  Scena, którą mogliśmy obejrzeć po napisach w filmie "Czarna Pantera" była początkowo dużo dłuższa. Sebastian Stan wyjawia, cóż takiego miało się w niej znaleźć. Uwaga na spoilery!

  Ciekawostka: Batman uczy bezpieczeństwa na drodze!

  Dla niektórych prawdziwy klasyk, dla innych symbol kiczu lat sześćdziesiątych. Co by nie mówić, Batman w wykonaniu Adama Westa na zawsze zapisał się w historii kina. Właśnie opublikowano materiał wideo w którym Mroczny Rycerz... uczy dzieci, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę!

  Bracia Russo o Czarnym Zakonie i roli w jaką wcieli się Peter Dinklage

  Do premiery "Avengers: Infinity War" pozostało naprawdę niewiele czasu. Film zadebiutuje w naszym kraju już 26 kwietnia, a co za tym idzie, coraz więcej informacji na jego temat możemy znaleźć w sieci. Tym razem poznaliśmy kilka detali związanych z Czarnym Zakonem Thanosa, a także rolą, jaką odegra w widowisku Peter Dinklage.

  Strony