Filmy

Szkice koncepcyjne zdradzają inny wygląd Draxa i Star-Lorda

Wokół "Strażników Galaktyki" niewiele się ostatnio dzieje. Disney cały czas szuka następcy Jamesa Gunna (po tym jak ten został odsunięty od realizacji części trzeciej), a najbliższą okazją do spotkania przynajmniej części tej ekipy będzie widowisko "Avengers: Endgame", które zadebiutuje w kinach już w kwietniu. Tymczasem w sieci pojawiły się nowe materiały na których możemy ujrzeć alternatywny wygląd Star-Lorda i Draxa. Jak myślicie, mogliby się tak zaprezentować w filmie?

Już dziś premiera "Jak wytresować smoka 3"!

Od dzisiaj na ekranach kin oglądać możemy film Jak wytresować smoka 3, czyli ostatnią część trylogii DreamWorks Animation w reżyserii Deana DeBloisa.

W trzeciej odsłonie przygód wikingów i smoków z Berk, Czkawka w pełni sprawuje rolę przywódzcy odziedziczoną po swoim ojcu, natomiast Szczerbatek przypadkowo trafia na ukryty świat, w którym spotyka intrygująco do siebie podobną smoczycę. Jak tym razem potoczą się losy ukochanych przez widzów bohaterów? Już dzisiaj możemy się tego dowiedzieć!

Oficjalny zwiastun "Krainy Lodu 2" już w sieci

Widzowie od niedawna mogą oglądać pierwszy oficjalny zwiastun długo oczekiwanej Krainy Lodu 2. Po raz kolejny w animacji zobaczymy ukochanych przez fanów (nie tylko tych najmłodszych) bohaterów: Annę i jej siostrę Elzę, Kristoffa, renifera Svena oraz uroczego bałwanka Olafa.

Trailer w języku polskim:

Zdjęcia do nowych "Pogromców duchów" ruszą już w maju?

Nowych informacji dostarcza nam wpis na Twitterze którym podzielił się portal Discussing Film. Wyraźnie zaznaczono, że pierwszy klaps na planie padnie w poniedziałek 13 maja. Data ta wydaje się realna, gdyż premiera filmu została wyznaczona na lato przyszłego roku, a to z kolei oznacza, że twórcom nie zostało już zbyt wiele czasu na realizację.

W lutym otrzymamy nowy zwiastun "Mrocznej Phoenix"?

Od premiery pierwszego zwiastuna "Dark Phoenix" minęło już naprawdę sporo czasu. Mimo to w dalszym ciągu nie otrzymaliśmy niczego ponad to, co zaprezentowano w pierwszym materiale. Fani zaczęli zastanawiać się czy jest to spowodowane koniecznością zrealizowania kolejnych dokrętek. Wszak premiera widowiska po raz kolejny została przesunięta i obecnie wiemy, że film zadebiutuje dopiero w czerwcu. Wygląda jednak na to, że już wkrótce ujrzymy nową zapowiedź. Tak przynajmniej można wnioskować z wpisu na Twitterze, który pojawił się na oficjalnym, japońskim profilu filmu.

Will Smith w niebieskim kolorze, czyli Dżin z Aladyna w pełnej krasie!

Wszystko miało swój początek krótko po premierze pierwszego trailera, gdy w sieci zaczęły pojawiać się zdjęcia promocyjne widowiska. Na jednym z nich widać było Willa Smitha jako dżina. Problem w tym, że bohater nie był ucharakteryzowany na niebiesko. Widzowie zaczęli zastanawiać się czy tak właśnie będzie prezentował się filmie, a jeśli nie to kiedy ujrzymy go w pełnej krasie. Najnowszy spot telewizyjny przynosi nam odpowiedź na to pytanie!

Zabawka zdradza prawdziwą tożsamość towarzysza Kapitan Marvel?

Pojawiający się w trailerach "Kapitan Marvel" kot jest źródłem wielu teorii, które już wkrótce będziemy mogli zweryfikować. Niektórzy twierdzą, że to on pozbawił Nicka Fury'ego oka, inni natomiast obstawiają, że jest kosmitą, przedstawicielem niezwykle niebezpiecznej rasy Flerkenów. Oczywiście obie teorie mogą się potwierdzić lub nie, jednak ta druga zyskała właśnie pewne potwierdzenie w zabawce, która trafiła do sprzedaży. Poniżej możecie przyjrzeć się zdjęciu. Prawda, że uroczy?

"Aquaman" doczeka się spin-offu!

Jeżeli ktoś wieścił rychły koniec DC Extended Universe, to ogromny sukces kasowy "Aquamana" powinien zrewidować jego poglądy. Film spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i już teraz wiemy, że zostanie zrealizowany jego spin-off poświęcony Otchłańcom.

Jeżeli nie kojarzycie kim byli wspomniani Otchłańcy, to przypominamy, że mowa o bardzo niebezpiecznych mieszkańcach głębin, których Aquaman i Mera spotkali na swojej drodze, gdy udali się w poszukiwanie Trójzębu.

Plotka: Czarna Wdowa zaliczy opóźnienie?

Postać Czarnej Wdowy zadebiutowała w Marvel Cinematic Universe już wiele lat temu. Bohaterka po raz pierwszy na ekranie pojawiła się w drugiej części "Iron Mana" i od tego czasu fani zastanawiali się czy otrzyma własny film. Z czasem było już pewne, że produkcja taka zostanie zrealizowana, Kevin Feige coraz głośniej mówił o zmianach, jakie czekają MCU, jednak żadnych konkretnych terminów nie poznaliśmy. Mówiło się jedynie o tym, że zdjęcia do widowiska mogłyby ruszyć już w lutym tego roku. Nowe doniesienia każą sądzić, że tak się nie stanie.

Czy "Strażnicy Galaktyki vol. 3" skorzystają ze scenariusza Jamesa Gunna? Chris Pratt odpowiada!

Decyzja Disneya spotkała się z ostrymi reakcjami nie tylko ze strony fanów, ale także aktorów biorących udział w widowisku. Szczególnie mocno swoje niezadowolenie akcentował wcielający się w Draxa Dave Bautista, który otwarcie mówił, że jest gotów rozstać się ze swoją rolą, jeśli Gunn nie powróci. Disney pozostał jednak nieugięty, a reżyser dwóch pierwszych filmów ostatecznie znalazł zatrudnienie w DC, gdzie będzie odpowiadał za powstanie nowej wersji "Legionu samobójców".

Strony