Filmy

  Tomb Raider na nowym zwiastunie!

  W sieci ukazał się nowy zwiastun promujący zapowiedziany na ten rok reboot filmowego "Tomb Raidera". Tym razem w rolę dzielnej pani archeolog wciela się Alicia Vikander.

  Do tej pory powstały dwa filmy opowiadające o przygodach dzielnej pani archeolog. W główną rolę wcielała się wówczas Angelina Jolie. Nowa produkcja nie będzie jednak z nimi powiązana. Ma być początkiem zupełnie nowej historii.

  "Ostatni Jedi" nie radzi sobie w Chinach

  Najnowsza odsłona Gwiezdnych Wojen szturmem podbiła kina na prawie całym świecie. Film Riana Johnsona zbiera różne opinie, jednak nie przeszkodziło mu to w przebiciu bariery miliarda dolarów wpływów z kin. Widowisko uplasowało się obecnie na 10 miejscu najbardziej kasowych filmów wszechczasów, pozbawiając tej pozycji jednocześnie zeszłoroczny hit Disneya, czyli "Piękną i Bestię". Są jednak kraje, w których produkcja nie radzi sobie tak dobrze.

  Myśleliście, że to już koniec Piły?

  W zeszłym roku, po kilku latach przerwy, na ekrany kin weszła dziewiąta odsłona "Piły" nosząca podtytuł "Dziedzictwo". Obraz nie przypadł do gustu krytykom, jednak zarobił na całym świecie ponad 102 miliony dolarów (przy budżecie wynoszącym zaledwie 10 mln dolarów). Nic więc dziwnego, że producenci zdecydowali się nakręcić kolejną część.

  "The Flashpoint" zyskał reżyserów?

  "Liga Sprawiedliwości" nie spełniła pokładanych w niej nadziei. Z tego powodu Warner Bros. bardzo ostrożnie podchodzi do tworzenia kolejnych filmów. Wystarczy choćby zestawić ze sobą pierwotną listę zapowiedzi z tym, co mamy obecnie. Na szczęście w tym wszystkim dalej jest miejsce dla solowego filmu o przygodach Flasha. Właśnie trwają rozmowy z potencjalnymi reżyserami.

  Scott Lang i Hope Van Dyne gotowi do akcji w Ant-Man and the Wasp

  Wielkimi krokami zbliżają się premiery dwóch widowisk Marvela, czyli "Czarnej Pantery" i "Avengers: Infinity War". Nie zapominajmy jednak, że w 2018 roku pojawi się jeszcze jeden film rozgrywający się w tym uniwersum, czyli "Ant-Man and the Wasp". Na nowym zdjęciu mamy po raz pierwszy okazję ujrzeć ich w strojach.

  Chris Evans nie wyobraża sobie filmów Marvela bez...

  Dopiero, co pisaliśmy o tym, że to już koniec przygody w MCU dla Chrisa Hemswortha, a tymczasem o kończących się zobowiązaniach postanowił wypowiedzieć się Chris Evans. Aktor przyznał, że jednego bohatera nie da się zastąpić i nie wyobraża sobie by komukolwiek się to udało. O kim mowa?

  Tom Holland dalej nic nie wie!

  O tym, że wcielający się w Spider-Mana Tom Holland nie potrafi trzymać języka za zębami Marvel przekonał się już nie raz. Już w zeszłym roku informowaliśmy o tym, że z tego powodu nie miał okazji zapoznać się z całym scenariuszem "Avengers" Infinity War". Jak się jednak okazuje, środki ostrożności związane z tegoroczną premierą, nie ograniczyły się jedynie do ukrycia przed nim skryptu.

  Strony

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus