Marvel

  Gwiazdy o śmierci Stana Lee

  O śmierci twórcy Marvela dowiedzieliśmy się wczoraj wieczorem. Wiadomość ta bardzo szybko rozeszła się po świecie i sprawiła, że wielu ludzi postanowiło podzielić się cząstką swoich wspomnień dotyczących Stana Lee. Niektórzy wrzucili zdjęcia, inni opisali swoje spotkania z artystą, a część po prostu wyraziła smutek z powodu zaistniałej sytuacji. Pośród sławnych nazwisk, które zechciały upamiętnić twórcę znaleźli się między innymi: Larry King, Elon Musk, Mark Hamill i Neil Gaiman.

  Stan Lee nie żyje

  Informację o śmierci przekazała serwisom informacyjnym córka. Karetka zabrała Lee do szpitala, jednak nie udało się go już uratować. Artysta pozostawił po sobie ogromną dziurę w sercach nie tylko najbliższych, ale i fanów którzy boleśnie odczuł jego stratę.

  Serial o Lokim oficjalnie zapowiedziany!

  Disney już jakiś czas temu zapowiedział, że ma zamiar skupić się mocno na rozwijaniu swoich najbardziej rentownych marek. Nowe filmy i seriale miałyby zasilić platformę Disney+ (wcześniej określana jako Disney Play), która ma zadebiutować w przyszłym roku. O planach związanych z nowymi serialami Marvela pisaliśmy już we wrześniu. Zastanawialiśmy się wówczas czy Scarlet Witch i Loki otrzymają swoje produkcje?

  John Cena jako Kapitan Ameryka?

  Cena opublikował tajemnicze zdjęcie na swoim Instagramie, w dodatku nie zamieścił żadnego komentarza. Widzimy na nim zadrapaną tarczę Kapitana Ameryki, która była ostatnio widziana w filmie "Captain America: Civil War". Niektórzy fani zaczęli sądzić, że gwiazda WWE chce w ten sposób dać znać, że prowadzi z Marvelem rozmowy w sprawie tej roli.

  Sukces Venoma sprawi, że Spider-Man zniknie z MCU?

  Sony już od dawna zapowiadało stworzenie własnego uniwersum, w którym spotkałyby się postaci związane ze Spider-Manem. Pierwszymi zapowiedzianymi projektami były: "Venom" i "Silver Sable & Black Cat". W trakcie realizacji pierwszego widowiska studio jednak nieco zweryfikowało swoje plany. Z jednej strony postanowiono zrealizować kolejne widowiska, z drugiej natomiast zdecydowano się zaczekać i sprawdzić, jak poradzi sobie w kinach pierwsze z nich. Przedpremierowe reakcje fanów raczej nie nastrajały optymistycznie, późniejsze recenzje także nie dawały zbytnich nadziei.

  Fani chcą powrotu Jamesa Gunna do MCU!

  Dość ciekawym podejściem do sprawy wykazali się fani, którzy postanowili wykupić na peryferiach Disneylandu ogromny billboard na którym znalazła się grafika ze "Strażników Galaktyki", a także podpis „SAVE THE GALAXY – JAMES GUNN FOR VOL 3”.


  Zimowy Żołnierz i Falcon doczekają się serialu!

  Zagraniczne media donoszą, że Marvel we współpracy z Disneyem przymierza się do realizacji pierwszego serialu związanego z MCU, który trafi na platformę Disney Play. Bohaterami tej produkcji mają być Zimowy Żołnierz i Falcon, a za przygotowanie scenariusza ma odpowiadać Malcolm Spellman. Zdaniem redaktorów serwisu Variety, Sebastian Stan i Anthony Mackie powrócą do swoich ról jako Bucky Barnes i Sam Wilson.

  Katherine Langford w Avengers 4?

  Czwarta odsłona "Avengers" będzie z pewnością filmem, który w jeszcze większym stopniu wywróci MCU do góry nogami. Działania Thanosa doprowadziły do wymazania połowy istnień we wszechświecie, a bohaterowie, którzy przetrwali, będą starali się wszystko odkręcić. Plotki każą sądzić, że w widowisku pojawią się elementy związane z podróżami w czasie. Czy to tam należy upatrywać miejsca dla Katherine Langford? Niektórzy sądzą, że tak.

  Disney Play otrzyma ogromny projekt związany z MCU?

  Parę dni temu sieć obiegła informacja jakoby Marvel szykował się do produkcji serialu poświęconego postaci Nicka Fury'ego. Wiadomość ta nie wywołała jakiś specjalnych zachwytów pośród fanów. Były dowódca T.A.R.C.Z.Y. przeżył z pewnością wiele ciekawych przygód, jednak mało kto liczył na to, że nowa seria sprosta oczekiwaniom. Okazuje się jednak, że plotka ta może być nieprawdziwa, gdyż wytwórnia celuje w zdecydowanie większy projekt.

  Avengers 4 - wyciekło zdjęcie Gwyneth Paltrow w zbroi?

  Kilka dni temu ukazała się w sieci grafika na której mieliśmy okazję ujrzeć zabawki, które powstają przy okazji produkcji czwartej odsłony "Avengers". Jedna z nich od razu przykuła uwagę fanów. Była to figurka nowej postaci w zbroi Iron Mana. Widzowie od razu uznali, że jest to Pepper Potts. Poniższe foto może potwierdzać tę wersję.

  Strony