Marvel

  ABC zamawia nowy serial z bohaterkami Marvela!

  Najwyraźniej wraz z zakończeniem Fazy III Marvel Cinematic Universe, Disney chce skupić się na produkcji nowych seriali, które będą uzupełniały istniejące widowiska. Wczoraj informowaliśmy Was o planach dotyczących realizacji krótkich serii poświęconych postaci Lokiego i Scarlet Witch, dzisiaj natomiast już wiemy, że stacja ABC planuje wprowadzić kolejny serial, tym razem biorąc na warsztat bohaterki.

  MCU z nowymi serialami? Scarlet Witch i Loki otrzymają swoje produkcje?

  Poniższą treść należy traktować jako plotkę, jednak jej źródłem jest serwis Variety którego dziennikarze już nie raz docierali wcześniej do przeróżnych faktów ze świata MCU. Zgodnie z nowymi informacjami, Disney planuje dość mocno zaakcentować swoją obecność na arenie serwisów streamingowych, a pomóc mają mu w tym nowe produkcje, które skupią się na popularnych bohaterach drugoplanowych Marvela. Konkretniej mowa o kilku miniserialach liczących po 6 - 8 odcinków, których fabuła poświęcona byłaby konkretnym postaciom.

  Pierwszy trailer „Kapitan Marvel” już jest!

  Niedawno opublikowane pierwsze zdjęcia z planu najnowszej produkcji Marvel Studios nie do końca spełniły oczekiwania fanów. Ci liczyli na choćby krótki teaser, który wprowadzi nas w mającą mieć premierę w marcu przyszłego roku historię. Szybko jednak pojawiła się nieoficjalna informacja, iż pierwsza zapowiedź wideo może pojawić się wcześniej, niż się spodziewamy. Tak też się stało.

  Venom z PG-13. Ruben Fleischer mówi jednak o kategorii R!

  Były szumne zapowiedzi dotyczące stworzenia bardziej dorosłego uniwersum superbohaterów i na obietnicach się skończyło. Pierwszy film od Sony mający stanowić początek czegoś zupełnie nowego, rozbudził nadzieje fanów, by teraz wylać na nich kubeł zimnej wody. Produkcja została pozbawiona kategorii wiekowej R, a co za tym idzie, usunięte zostaną z niej wszelkie sceny, które mogłyby okazać się zbyt brutalne dla młodszych odbiorców.

  Pierwszy trailer "Kapitan Marvel" zadebiutuje już wkrótce!

  Długo czekaliśmy na tę informację. Niedawno opublikowane zdjęcia nie zaspokoiły w pełni ciekawości fanów i ci zaczęli coraz głośniej dopominać się pierwszego trailera. Ten ma zadebiutować już za kilka dni, bo we wtorek o 15:00 (czasu polskiego) w programie "Good Morning America".

  Zdjęcia z planu dokrętek do filmu X-Men: Dark Phoenix

  Niedawno wytwórnia 20th Century Fox rozpoczęła w Montrealu realizację dokrętek do kolejnego widowiska ze świata X-Menów. W mediach społecznościowych bardzo szybko pojawiły się zdjęcia obsady.

  Widzimy na nich Jean Grey, która toczy walkę z tajemniczą przeciwniczką. Aktorki mają na sobie kombinezony do motion capture, a to oznacza, że obie doczekają się ingerencji w postaci CGI. Ciekawe wydaje się także tło wydarzeń, które może stanowić fragment statku kosmicznego.

  Premiera filmu została wyznaczona na 14 lutego przyszłego roku.

  Tom Hardy prezentuje nowe plakaty Venoma!

  Opublikowane materiały utrzymane są w komiksowej konwencji i prezentują nam głównego bohatera filmu, a jego mroczne wcielenie.

  Premiera "Venoma" została zaplanowana na październik tego roku. W głównych rolach wystąpią: Tom Hardy (Eddie Brock/Venom), Michelle Williams (Anne Weying), Riz Ahmed (Dr. Carlton Drake), a także Woody Harrelson.

  Plotka: Captain Britain trafi do MCU?

  Kapitan Brytania, znany również jako Brian Braddock, trafił na karty komiksów Marvela w 1976 roku w stworzonym przez przez Chrisa Claremonta i Herba Trimpe zeszycie "Captain Britain Weekly #1". Był to niezwykle uzdolniony człowiek, który otrzymał w pewnym momencie od dwóch tajemniczych postaci (Merlin i Roma) ogromną moc, która miała mu pozwolić na walkę z najgorszymi łotrami dręczącymi nasz świat. Jak się okazuje bohater ma szansę pojawić się na wielkim ekranie, a przynajmniej tak można sądzić na podstawie plotek, które obiegły świat.

  Teaser 3. sezonu Daredevila zadaje nam pytanie. Gdzie jest Matt Murdock?

  Króciutki teaser trailer zadaje nam pytanie o to, gdzie jest Matt Murdock. Po historii znanej nam z "The Defenders" bohater został oficjalnie uznany za zaginionego. i najwyraźniej właśnie od tego rozpoczną się wydarzenia ukazane w kolejnym sezonie.

  Na Kapitan Marvel się nie skończy. MCU przyszłością kobiet?

  Kevin Feige już od dłuższego czasu deklaruje, że w Marvel Cinematic Universe nastąpi znaczny wzrost ilości filmów, w których główne role będą należały do kobiet. Do tej pory jednak na słowach się kończyło i wiedzieliśmy jedynie, że oprócz filmu poświęconego postaci Kapitan Marvel, w planach wytwórni jest także widowisko o Czarnej Wdowie. Nowe wypowiedzi prezesa Marvela każą jednak sądzić, że już wkrótce sytuacja zacznie się zmieniać.

  Strony