MCU

  ABC zamawia nowy serial z bohaterkami Marvela!

  Najwyraźniej wraz z zakończeniem Fazy III Marvel Cinematic Universe, Disney chce skupić się na produkcji nowych seriali, które będą uzupełniały istniejące widowiska. Wczoraj informowaliśmy Was o planach dotyczących realizacji krótkich serii poświęconych postaci Lokiego i Scarlet Witch, dzisiaj natomiast już wiemy, że stacja ABC planuje wprowadzić kolejny serial, tym razem biorąc na warsztat bohaterki.

  MCU z nowymi serialami? Scarlet Witch i Loki otrzymają swoje produkcje?

  Poniższą treść należy traktować jako plotkę, jednak jej źródłem jest serwis Variety którego dziennikarze już nie raz docierali wcześniej do przeróżnych faktów ze świata MCU. Zgodnie z nowymi informacjami, Disney planuje dość mocno zaakcentować swoją obecność na arenie serwisów streamingowych, a pomóc mają mu w tym nowe produkcje, które skupią się na popularnych bohaterach drugoplanowych Marvela. Konkretniej mowa o kilku miniserialach liczących po 6 - 8 odcinków, których fabuła poświęcona byłaby konkretnym postaciom.

  Pierwszy trailer „Kapitan Marvel” już jest!

  Niedawno opublikowane pierwsze zdjęcia z planu najnowszej produkcji Marvel Studios nie do końca spełniły oczekiwania fanów. Ci liczyli na choćby krótki teaser, który wprowadzi nas w mającą mieć premierę w marcu przyszłego roku historię. Szybko jednak pojawiła się nieoficjalna informacja, iż pierwsza zapowiedź wideo może pojawić się wcześniej, niż się spodziewamy. Tak też się stało.

  Pierwszy trailer "Kapitan Marvel" zadebiutuje już wkrótce!

  Długo czekaliśmy na tę informację. Niedawno opublikowane zdjęcia nie zaspokoiły w pełni ciekawości fanów i ci zaczęli coraz głośniej dopominać się pierwszego trailera. Ten ma zadebiutować już za kilka dni, bo we wtorek o 15:00 (czasu polskiego) w programie "Good Morning America".

  Plotka: Captain Britain trafi do MCU?

  Kapitan Brytania, znany również jako Brian Braddock, trafił na karty komiksów Marvela w 1976 roku w stworzonym przez przez Chrisa Claremonta i Herba Trimpe zeszycie "Captain Britain Weekly #1". Był to niezwykle uzdolniony człowiek, który otrzymał w pewnym momencie od dwóch tajemniczych postaci (Merlin i Roma) ogromną moc, która miała mu pozwolić na walkę z najgorszymi łotrami dręczącymi nasz świat. Jak się okazuje bohater ma szansę pojawić się na wielkim ekranie, a przynajmniej tak można sądzić na podstawie plotek, które obiegły świat.

  Teaser 3. sezonu Daredevila zadaje nam pytanie. Gdzie jest Matt Murdock?

  Króciutki teaser trailer zadaje nam pytanie o to, gdzie jest Matt Murdock. Po historii znanej nam z "The Defenders" bohater został oficjalnie uznany za zaginionego. i najwyraźniej właśnie od tego rozpoczną się wydarzenia ukazane w kolejnym sezonie.

  Na Kapitan Marvel się nie skończy. MCU przyszłością kobiet?

  Kevin Feige już od dłuższego czasu deklaruje, że w Marvel Cinematic Universe nastąpi znaczny wzrost ilości filmów, w których główne role będą należały do kobiet. Do tej pory jednak na słowach się kończyło i wiedzieliśmy jedynie, że oprócz filmu poświęconego postaci Kapitan Marvel, w planach wytwórni jest także widowisko o Czarnej Wdowie. Nowe wypowiedzi prezesa Marvela każą jednak sądzić, że już wkrótce sytuacja zacznie się zmieniać.

  Kolejny szkic koncepcyjny pokazuje nam alternatywny wygląd jednego z przeciwników w MCU

  Opublikowany w sieci materiał dołączył tym samym do kolekcji innych grafik, które prezentowały wczesne koncepcje związane z powstającym dopiero uniwersum. Na profilu autora znajdziecie także i inne postaci, w tym choćby alternatywną wersję Lokiego czy inne spojrzenie na Asgard. Tym razem widzimy głównego przeciwnika Kapitana Ameryki z pierwszego filmu poświęconego temu bohaterowi. Różnica nie jest aż tak wielka, jak w przypadku wspomnianego wcześniej boga kłamstw, jednak zmiany widać gołym okiem.

  Brie Larson twierdzi, że już jutro otrzymamy oficjalny materiał promujący Kapitan Marvel!

  Widowisko poświęcone postaci Kapitan Marvel jest jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic. Produkcja zadebiutuje w kinach już w marcu przyszłego roku, jednak na tę chwilę nie otrzymaliśmy praktycznie żadnych materiałów promujących film. Pojawiały się jedynie nieoficjalne wycieki z planu, na których mogliśmy zobaczyć bohaterkę w kostiumie, a także zapoznać się z miejscami, w których realizowano ujęcia. Tym razem jednak powinniśmy w końcu otrzymać coś konkretniejszego.

  Strony