seriale

  Lauren S. Hissrich spotkała się z Andrzejem Sapkowskim

  Lauren S. Hissrich, producentka nowego serialu o przygodach Geralta z Rivii, zawitała do naszego kraju. Oprócz zwykłego zwiedzania (bardzo przypadł jej do gustu Kraków) znalazła czas na spotkanie z autorem wiedźmińskiego cyklu, czyli samym Andrzejem Sapkowskim.

  Ponad miliard dolarów na Władcę Pierścieni?

  O planowanym przez Amazon serialu rozgrywającym się w świecie Władcy Pierścieni wiemy naprawdę niewiele. Etap produkcji jeszcze się nie rozpoczął, jednak udało nam się poznać pierwsze szczegóły, które mogą wskazywać, że twórcy chcą stworzyć coś więcej, niż tylko słabą kopię dzieła Petera Jacksona.

  "Supernatural" otrzyma kolejny sezon!

  Stacja CW zaprezentowała listę tytułów, które doczekają się kontynuaccji w jesiennej ramówce. Wśród pozycji nie zabrakło "Supernatural", które zostało przedłużone o kolejny, czternasty już sezon.

  Historia braci Winchester rozpoczęła się 13 września 2005 roku. Tego dnia stacja The Wb wyemitowała pierwszy odcinek produkcji. Od drugiego sezonu produkcje przejęła stacja CW, która produkuje serial aż do tej pory.

  Inhumans spotka zły los

  "Inhumans" nie poradzili sobie jako serial telewizyjny. Produkcja została praktycznie zmiażdżona przez krytyków i już po emisji pierwszych dwóch odcinków stało się jasne, że drugiego sezonu się nie doczekamy. Tymczasem Marvel planuje iść o krok dalej i trochę namieszać w komiksowym świecie tych bohaterów.

  Strony