Zaloguj / Zarejestruj

Przypominamy o konkursie "Wilczego dziedzictwa"!

Jeszcze do 20 marca możecie nadsyłać prace na konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze książki "Wilcze dziedzictwo: ukryte cele" Magdy Parus (recenzję książki znajdziecie tutaj).

Zapraszamy!

Regulamin konkursu przypominamy poniżej:

Efantastyka i Agencja Wydawnicza RUNA zapraszają na konkurs związany z premierą kolejnej książki z cyklu "Wilcze dziedzictwo". Do wygrania trzy egzemplarze powieści "Wilcze dziedzictwo: ukryte cele" Magdy Parus.

Pewnego dnia zauważasz, że choć budzisz się w swoim ciele, to jednak wygląda ono nieco inaczej. Masz gęste futro, ostre kły i długie pazury... Nie czarujmy się, odkrywasz, że jesteś wilkołakiem.

Swoje wrażenia z przemiany opisz w miniaturze (do 4 tysięcy znaków, licząc ze spacjami) - może być to zapis dnia w wilczej skórze, przemyślenia egzystencjalne, niezwykła przygoda, jaka Cię spotkała, notatki z wilkołaczej książki kucharskiej... - jakakolwiek forma, do której zawędruje Twoja wyobraźnia. Dobrze, by w jakiś sposób tekst nawiązywał do cyklu "Wilcze dziedzictwo" Magdy Parus.

W jury konkursu zasiądzie sama autorka cyklu - Magda Parus, a w wyborze najlepszych prac pomogą jej reprezentanci Efantastyki: Adam Kmieciak (gotan) i Anna Tess Gołębiowska (tess).

Oprócz trzech nagród książkowych przewidujemy wyróżnienia w postaci publikacji nadesłanych miniatur.
Nagrodzone i wyróżnione prace ukażą się na Efantastyce, na stronie cyklu "Wilcze dziedzictwo" oraz na Fantazmatach - blogu Agencji Wydawniczej RUNA.

Teksty konkursowe prosimy nadsyłać na adres eva.tess@gmail.com (temat: WILCZE DZIEDZICTWO), koniecznie w treści podając swój nick z Efantastyki, do 20 marca 2010 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi, gdy tylko przeczytamy wszystkie prace konkursowe.

Zachęcamy do udziału i wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia!

portret użytkownika Lorelay

Dzisiaj nareszcie się wezmę i

Dzisiaj nareszcie się wezmę i napiszę! Wolny dzień, można zaszaleć :) No, prawie wolny...

portret użytkownika Firewarrior

Napisałam coś tam na

Napisałam coś tam na seminarce z pediatrii... Cóż, widać że dawno nic nie pisałam ;)