Ostatnio dodane artykuły

Gdy 14 sierpnia 2008 roku publikowałem pierwszego newsa na naszym serwisie nie wiedziałem jeszcze, jak się nasza historia potoczy.
Figurki produkowane w Gdańsku stały się wzorem dla kolejnej generacji podróbek, które zalały rynek.
Festiwale fantastyki to nie tylko przebrani, młodzi ludzie, cosplayerzy i świetna zabawa do białego rana – jak dotąd o tym wszystkim myślałam – lecz przede wszystkim to osoby, które tworzą historię, t
Wywiad przeprowadzony z Marcinem Podlewskim podczas trzydziestej trzeciej edycji Polconu, która odbyła się w Toruniu. Z pisarzem rozmawiały Anna Tess Gołębiowska-Kmieciak i Amelia Czarny.
W jego uszach rozbrzmiewały odgłosy eksplozji, a znajomy zapach prochu strzelniczego wdzierał się do nozdrzy.
A zatem stało się. Nastąpił Armagedon. Nuklearna zagłada. Światowe mocarstwa zniszczyły życie na Ziemi. To, czego się obawialiśmy i na co jednocześnie od dawna się przygotowywaliśmy.
W roku 2007, w Londynie odbył się konwent o nazwie Star Wars Celebration Europe, w którym uczestniczyło na rozmaite sposoby – głównie jako zwiedzający – ponad trzydzieści tysięcy osób.
Domino zagłady ruszyło niespodziewanie, gdy na świecie panował rzadko spotykany spokój.
"Pół Wieku Poezji Później - Alzur's Legacy" to naprawdę ambitny projekt, który swoim rozmachem zawstydziłby niejeden profesjonalny film pełnometrażowy.
Wiek to tylko liczba, gdy mowa o miłości do Harry'ego Pottera.
Omówione w poprzednim artykule wydania klubowe, nie wyczerpały skierowanej do fanów Star Wars oferty literackiej.
Prozatorsko Adam Przechrzta zadebiutował w 2006 roku opowiadaniem "Pierwszy krok" – rozwinął je następnie w powieść, która ukazała się w 2008 roku.
Mimo że oferta produkowanych w PRL-u gadżetów Star Wars nie dorównywała bogactwem tej, z jaką mieli do czynienia miłośnicy filmu zza żelaznej kurtyny, nie była bynajmniej na tyle skromna aby fanowskie
Krzysztof T. Dąbrowski to zapracowany człowiek – tworzy powieści i krótkie formy, straszy i rozbawia, flirtuje z komiksem i filmem… A przede wszystkim wie, jak spełniać swoje marzenia.
Informacje o istnieniu filmu Star Wars pojawiały się w polskiej prasie już dwa lata przed krajową premierą, w roku 1977, więc pierwszymi przedmiotami, jakie mogły przybrać charakter kolekcjonerskiego
Za tobą bardzo intensywny tydzień, byłeś w Poznaniu na Pyrkonie, teraz jesteś w Warszawie. Czy trudno było pogodzić te wydarzenia? Nie jesteś przemęczony? – To trudne.
Reakcja krytyki po premierze filmu była powściągliwa, ale nie wroga.
Od premiery trzeciej części "Avengersów" minęły niecałe dwa tygodnie, ale jak zawsze po premierze filmów z MCU - w internecie wrze.

Strony