Wszystkie newsy

Pierwszy trailer nowego Hellboya już w tym tygodniu!

Jeżeli nie możecie się doczekać pierwszego trailera nowej wersji "Hellboya" to mamy dla Was dobrą wiadomość. Zapowiedź powinna zadebiutować już w najbliższy czwartek!

Za tamą. Fantastyka niderlandzka w praktyce i w torii

Na polskim rynku fantastyka niderlandzka ukazuje się bardzo sporadycznie i rzadko kojarzona jest właśnie z tym kręgiem kulturowym. W samej Holandii dalej jest gatunkiem niszowym, ale powoli zyskującym popularność. By przybliżyć polskim czytelnikom niderlandzką literaturę fantastyczną , Grupa Wydawnicza Alpaka przedstawia nie tylko tamtejszą literaturę jak i teksty publicystyczne.

Amy Pascal o powrocie Spider-Mana do Sony

"Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" wprowadził postać Spider-Mana do Marvel Cinematic Universe. Umowa zawarta pomiędzy Marvelem, a Sony wygasa jednak już w przyszłym roku. Amy Pascal postanowiła wypowiedzieć się na temat ewentualnego jej przedłużenia.

Mortal Kombat XI z nowym trailerem.

Wirtualna klasyka bijatyk trafi po raz 11 na nasze konsole. Do sieci właśnie trafił trailer najnowszej częsci.

Wyciekły materiały z serialowego Wiedźmina?!

Firma Torpedo Pictures, zajmująca się efektami specjalnymi, umieściła na swoim kanale na serwisie Vimeo dwa materiały, które mogą być związane z tworzoną właśnie dla Netfliksa produkcją. Jeden z nich prezentuje nam twierdzę Kaer Morhen, drugi natomiast krótką sekwencję walk toczących się w jakiejś wsi.

Henry Cavill pojawi się jeszcze jako Superman? Jason Momoa twierdzi, że tak!

Informacja o zaangażowaniu Henry'ego Cavilla do zagrania Geralta z Rivii sprawiła, że po sieci zaczęły rozchodzić się informacje o jego rezygnacji z dalszych występów w roli Supermana. Jason Momoa jest jednak zdania, że aktor nie odpuścił.

Marvelowskie produkcje z Netfliksa raczej nie trafią na Disney+

Mająca mieć w przyszłym roku premierę nowa platforma streamingowa Disneya była przez długi czas traktowana jako nadzieja na ratunek dla skasowanych produkcji Marvela, które do tej pory pojawiały się na Netfliksie. Niestety, prawdopodobnie nie ma opcji by seriale mogły na nią trafić.

Drugi sezon Punishera pojawi się w styczniu!

Już tylko miesiąc dzieli nas od premiery drugiego sezonu "Punishera". Produkcja zadebiutuje na platformie Netflix w styczniu. Niestety, na chwilę obecną nie podano dokładniejszej daty.

Venom 2 już oficjalnie! Jego przeciwnikiem będzie Spider-Man?

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o potencjalnej dacie premiery drugiej części Venoma. Wówczas jednak nie było żadnego potwierdzenia ze strony studia, że sequel faktycznie powstanie. Teraz jednak możemy rozwiać wątpliwości!

Producent Assassin's Creed dołączył do ekipy realizującej film Duke Nukem

O tym, że Książę Kasacji otrzyma swój własny film, mówi się od wielu lat. Do niedawna jednak prawie nic się w temacie nie działo. Sprawy nabrały tempa na początku tego roku, gdy pojawiła się informacja, że John Cena sportretuje postać Duke Nukema. Teraz z kolei wiemy, że w produkcje angażuje się reżyser filmowego Assassin's Creeda.