Wszystkie newsy

Mutant, kolejna powieść z Uniwersum Metro 2033 już 16 października trafi do polskich czytelników

Mutanty zawsze stanowiły istotny element świata Metra 2033. Ich rola sprowadzała się jednak głównie do oponentów bohaterów. Gdy myślimy o mutantach, zwykle wyobrażamy sobie nieprzejednane dzikie bestie, których byt sprowadza się do instynktownego polowania na wszystko i wszystkich w świecie bez żadnego sensu.

Film o ostatniej podróży Draculi jednak powstanie?

Projekt o wyprawie Draculi sprzed prawie 20 lat może zostać w końcu sfinalizowany - Andrea Øvredal został reżyserem The Last Voyage of Demeter. Czy tym razem doczekamy się widowiska na srebrnym ekranie?

Twórca "Obecności" przeniesie na ekran komiks "Gideon Falls"

James Wan ponownie zekranizuje komiks - razem ze swoją firmą produkcyjną Atomic Monster zajmie się stworzeniem serialu na podstawie komiksu autorstwa Jeffa Lemire'a i Andrea Sorrentino.

Angel.A doczeka się spin-offa!

Tworzony przez naszych rodaków niezależny projekt „Angel.A” doczeka się przynajmniej jednego spin-offa! Zdjęcia do krótkometrażowego obrazu rozgrywającego się w tym samym filmowym uniwersum ruszą już w listopadzie.

"Ptaki Nocy" z pierwszym zwiastunem!

Zgodnie z przewidywaniami, w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)". Materiał możecie znaleźć poniżej.

Czwarty sezon "Stranger Things" oficjalnie zapowiedziany!

Powstanie czwartego sezonu serialu "Stranger Things" nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Twórcy już od dawna informowali, że mają pomysł na ciąg dalszy zaprezentowanej przez siebie historii. Pierwszy teaser oficjalnie jednak potwierdza, iż produkcja ruszyła z miejsca.

Plotka: "The Batman" początkiem zupełnie nowego uniwersum DC?

W 2021 roku na ekrany kin trafi realizowany przez Matta Reevesa film poświęcony postaci Batmana. Jak się jednak okazuje, reżyser ma bardzo ambitne plany związane z rozwijaniem tego uniwersum.

Wiedźmin otrzyma serial animowany?

Końcówka roku z pewnością będzie należała do Wiedźminów. Już w listopadzie swoją premierę będzie mieć fanowski film "Pół Wieku Poezji Później", którego nasz serwis jest patronem medialnym, a najprawdopodobniej w grudniu otrzymamy realizowany przez Netfliksa serial aktorski. Czy jednak na horyzoncie majaczy kolejny projekt z tego uniwersum?

Nowa ekranizacja Dooma okazała się porażką?

Ekranizacje gier komputerowych nie mają zbyt wielkiego szczęścia. Na palcach jednej ręki można by wyliczyć tytuły, które odniosły sukces i zostały bardzo ciepło przyjęte przez fanów. "Doom" już raz zaliczył w tym temacie wpadkę. Jeżeli wierzyć zagranicznym recenzentom, to tym razem nie jest lepiej.

Spider-Man zostaje w MCU. Co to oznacza dla Disneya i Sony?

Konflikt pomiędzy Sony, a Disneyem wydaje się opanowany. Koncerny dogadały się między sobą i postać Spider-Mana doczeka się nie tylko jeszcze jednego solowego filmu, ale zostanie także wykorzystana w przyszłych projektach Marvela.