Wszystkie newsy

"Masters of the Universe" dopiero w przyszłym roku

Widowisko Masters of the Universe o przygodach He-Mana trafi do kin dopiero w przysłym roku. Powodem tego są ciągłe niedociągnięcia w obsadzie, które uniemożliwają rozpoczęcia produkcji.

"Mouse Guard" skasowane przez Disneya

Disney nie pozostawia wątpliwości, że niektóre z rozpoczętych projektów studia Fox im nie odpowiadają. Za dwa tygodnie miały rozpocząć się zdjęcia do filmu Mouse Guard, lecz Disney właśnie postanowił skasować produkcję.

Thor doczeka się kolejnego filmu?

Marvel przyzwyczaił nas do tego, że poszczególni bohaterowie otrzymują maksymalnie trzy solowe filmy. Tymczasem kolejne źródło podaje, że jeden z nich może doczekać czwartego. Mowa o Thorze, a źródłem przecieku jest nie kto inny, jak wcielająca się w postać Walkirii Tessa Thomson.

Nie żyje członkini obsady serialowego "Wiedźmina"

Mya-Lecia Naylor, młoda aktorka, która wzięła udział w zdjęciach do serialowego Wiedźmina, nie żyje. Informację taką przekazała za pośrednictwem Twittera jej rodzina.

Kiedy zobaczymy netflixowego "Wiedźmina"?

Netflix zdradził, kiedy możemy spodziewać się serialu Wiedźmin, będącego ekranizacją powieści Andrzeja Sapkowskiego. Widowisko trafi na platformę w tym roku.

"Mroczna Phoenix" z finalnym trailerem!

Zgodnie z zapowiedziami Sophie Turner, w sieci zadebiutował właśnie finałowy zwiastun widowiska "Dark Phoenix". Materiał zawiera parę nowych scen i pozwala nam dowiedzieć się kilku rzeczy na temat zbliżającego się widowiska.

"Koło Osheim" od dzisiaj w sprzedaży!

Do księgarni trafił właśnie trzeci tom Trylogii "Wojna Czerwonej Królowej" zatytułowany "Koło Osheim". Najnowsza powieść Marka Lawrence'a ukazała się oczywiście nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc. Poniżej znajdziecie oficjalny opis wydawcy.

Nostalgiczny teaser "Avengers: Endgame"

Premiera Avengers: Koniec gry zbliża sie wielkimi krokami. Niedawno do sieci trafił kolejny zwiastun produkcji, który prawdopodobnie będzie ostatnią zapowiedź filmu. Uwaga! Jest bardzo nostalgicznie, a dla mocno związanych z uniwersum fanów - nawet wruszająco!

Marvelowski "Squadron Supreme" doczeka się ekranizacji

To, że najnowsza odsłona Avengers nie będą zakończeniem cross-overów Marvel Studios, jest kwestią oczywistą. Co jednak czeka nas w kolejnej fazie?

Nowa książką z serii Assassins Creed już 24 kwietnia w księgarniach Przygotujcie się na odyseję po lądach i morzach starożytnej Grecji!

„Assassin’s Creed: Odyssey” przenosi czytelnika do niesamowicie intrygującego okresu wojen peloponeskich, czyli do starożytnej Grecji. Głównym bohaterem jest misthios, najemniczka, nie asasyn. Jednak wielbiciele przygód zakapturzonych zabójców nie będą zawiedzeni, wręcz przeciwnie!