Wszystkie newsy

Szkice koncepcyjne zdradzają inny wygląd Draxa i Star-Lorda

Szkice koncepcyjne są nieodłącznym elementem związanym z okresem preprodukcji filmu. To właśnie one pozwalają zaplanować aspekty wizualne zarówno poszczególnych scen, jak i bohaterów. Do sieci trafiły własnie grafiki zdradzające alternatywny wygląd dwóch bohaterów "Strażników Galaktyki".

"Agenci T.A.R.C.Z.Y. " powrócą wcześniej!

Pierwsze informacje dotyczące szóstego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." sugerowały, że produkcja powróci na antenę w lipcu. Okazuje się jednak, że nie będziemy musieli na nią czekać do wakacji!

Już dziś premiera "Jak wytresować smoka 3"!

Na ekrany kin właśnie weszła ostatnia część animowanej trylogii Jak wytresować smoka! Czy sprosta oczekiwaniom widzów?

Amazon ogłosił datę premiery "Good Omens"

Znamy już datę premiery serialu Good Omens produkcji Amazon Prime i BBC, na podstawie bestselerowej książki autorstwa Terrego Pratchetta i Neila Gaimana. Kogo zobaczymy na ekranie?

Oficjalny zwiastun "Krainy Lodu 2" już w sieci

Dzisiaj do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun gorąco wyczekiwanej Krainy Lodu 2. Czego mogą spodziewać się po nim fani?

Zdjęcia do nowych "Pogromców duchów" ruszą już w maju?

Informacja o realizacji kolejnego filmu o "Pogromcach duchów" wywołała bardzo mieszane reakcje. Niektórzy fani ucieszyli się na wieść o tym, że produkcja będzie kontynuacją oryginalnej serii. Inni natomiast, mając w pamięci niewypał jakim okazało się widowisko z 2016 roku, woleliby aby marka już nie wracała. Kolejna część jest jednak już faktem, a w maju prawdopodobnie ruszą do niej zdjęcia!

Premiera World of Warcraft. Przez Mroczny Portal: Horda powraca do Azeroth!

Poznajcie kolejny rozdział przekazów o bogatym i żywym uniwersum World of Warcraft. Przez Mroczny Portal to kontynuacja historii opowiedzianej w Falach Ciemności, która łączy w sobie losy najbardziej rozpoznawalnych i kluczowych postaci Warcrafta.

Klasyka nie umiera nigdy! Baldur’s Gate, Neverwinter Nights i inne tytuły trafią na konsole obecnej generacji!

Są takie gry, które pomimo upływu lat dalej dostarczają rozrywki. Z pewnością do tego grona można zaliczyć "Baldur’s Gate" i "Neverwinter Night". Obie produkcje trafią jeszcze w tym roku na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Wiemy także, że inne klasyki także doczekają się swoich portów!

Marvel. Superbohaterki. 65 kobiet, które zmieniły losy wszechświata!

Bardzo ciekawą propozycję dla fanów superbohaterek przygotowało wydawnictwo Egmont. "Marvel. Superbohaterki. 65 kobiet, które zmieniły losy wszechświata" to pozycja, która udowadnia, że silne kobiety od dawna brały aktywny udział w tworzeniu niezapomnianych historii, z których obecnie garściami czerpie Marvel Cinematic Universe.

W lutym otrzymamy nowy zwiastun "Mrocznej Phoenix"?

Tajemniczy wpis pojawił się na krótko na oficjalnym, japońskim profilu filmu na Twitterze. Bardzo szybko został skasowany, jednak osoby, które miały okazję go ujrzeć twierdzą, że wiedzą kiedy dokładnie zadebiutuje nowy zwiastun widowiska "Mroczna Phoenix".