Filmowa adaptacja Mortal Kombat doczekała się pierwszego trailera!

Outpost 2
Sub-Zero

Jeżeli jesteście ciekawi, jak będzie się prezentowała najnowsza filmowa adaptacja Mortal Kombat, to poniższy trailer powinien choć po części zaspokoić waszą ciekawość. Jest widowiskowo, jest klimatycznie i jest krwawo!

Na pierwszy trailer nowej wersji "Mortal Kombat" musieliśmy trochę poczekać. Producenci filmu zmagali się jednak z panującą na świecie pandemią, a to z kolei przekładało się na postępy na planie. Na szczęście wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik i wygląda na to, że film zadebiutuje zgodnie z planem!

Głównym bohaterem ekranizacji jest zawodnik MMA, Cole Young, który dowiaduje się, że z powodu dziwnej blizny znajdującej się na jego ciele, znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Shang Tsung wydał bowiem swojemu najlepszemu wojownikowi (Sub-Zero) polecenie zabicia go. Young nie ma jednak ochoty oddać skóry zbyt łatwo i wyrusza w podróż, której celem ma być zrozumienie sytuacji, w której się znalazł. Na swojej drodze napotka przebywającą w świątyni Lorda Raidena Sonye Blade. Tam też rozpocznie trening pod okiem Liu Kanga, Kung Lao i najemnika Kano. Odkryje także, jak wielką rolę może odegrać w uratowaniu świata.

W głównych rolach występują: Lewis Tan (Cole Young), Chin Han (Shang Tsung), Joe Taslim (Sub - Zero), Mehcad Brooks (Jax), Jessica McNamee (Sonya Blade), Ludi Lin (Liu Kang), Max Huang (Kung Lao), Josh Lawson (Kano), Tadanobu Asano (Lord Raiden) i inni. Reżyseruje Simon McQuoid.

Światowa premiera została wyznaczona na kwiecień tego roku. Obraz zadebiutuje w amerykańskich kinach, a także na platformie HBO Max.