Seriale

Outpost 2

Kultowy serial o X-Menach doczeka się kontynuacji!

Jeżeli mieliście okazję dorastać w latach dziewięćdziesiątych to z całą pewnością udało wam się natrafić na animowany serial poświęcony drużynie X-Menów. Produkcja była dla wielu z nas pierwszym kontaktem z superbohaterskim światem Marvela i chyba nie skłamię, gdy stwierdzę, że wyznaczyła pewien kierunek dla późniejszego rozwoju filmowej franczyzy. Niestety historia, a raczej jej zakończenie, pozostawiło po sobie spory niedosyt. Przez lata wydawało się, że fani muszą się po prostu pogodzić z faktem, że nie dane im będzie poznać dalszych losów tytułowej drużyny mutantów. 

Drugi sezon "What If...?" pokaże nam alternatywne historie dziejące się po "Avengers: Endgame"?

"What If...?" to pierwszy animowany serial Marvela, który wchodzi w skład MCU. Produkcja prezentuje nam alternatywne wersje rzeczywistości, w których znani nam dobrze bohaterowie odnajdują się w zupełnie innych rolach. Do tej pory mieliśmy okazję przekonać się, co by było, gdyby eksperymentowi z serum superżołnierza poddała się Peggy Carter, a także jak T'Challa sprawdziłby się w roli Star-Lorda. Były to zatem historie dotykające tematyki poruszanej w pierwszych dwóch fazach Marvel Cinematic Universe.

Co nas czeka w drugim sezonie Superman & Lois?

Zakończenie pierwszego sezonu przyniosło nam pewien zwrot akcji, który każe nam na nowo zastanowić się nad zmianami, jakie zaszły po teoretycznym zniszczeniu multiwersum. Nie da się zatem ukryć, że fakt ten zaintrygował widzów. Showrunner Todd Helbing zapewnia, że drugi sezon mocno skupi się właśnie na tych aspektach, a także pozwoli nam poznać reakcję Lois, a także wynikające z tego następstwa, na pojawienie się córki, której nigdy nie miała. 

What If...? z nowym klipem. Jak serial wpłynie na MCU?

Gdy Marvel zapowiadał swoje pierwsze seriale, mało kto wierzył, że szumne zapowiedzi związane z nową jakością tego typu produkcji okażą się prawdą. Jak się jednak okazało, wszystkie do tej pory wypuszczone tytuły przyniosły nie tylko dowód na prawdziwość tych zapowiedzi, ale także bardzo mocno wpłynęły na dalsze kształtowanie całego Marvel Cinematic Universe.

Serial animowany w świecie "Gry o tron"?

Jak doskonale wiemy, w tym roku ruszą zdjęcia do "House of the Dragon" czyli spin-offu "Gry o tron". Produkcja opowie historię rodu Targaryenów. Twórcy zapewniają, że poznamy wiele do tej pory nieznanych wątków i na własne oczy będziemy mogli ujrzeć upadek tej dynastii. Mówi się także coraz głośniej o realizacji kolejnego projektu, tym razem opartego na "Opowieściach o Dunku i Jaju". Czy do tych produkcji dołączy także serial animowany? HBO jest jak najbardziej za!

Loki doczekał się pierwszego trailera!

Jak dobrze wiemy, trzecia i czwarta część Avengersów nieco skomplikowała sytuację związaną z obecnością Lokiego. Bohater umarł, jednak jego odpowiednik z utworzonej przez przypadek nowej gałęzi czasu zdołał zbiec w 2012 roku i za pomocą Tesseraktu postanowił mocno namieszać w nie tylko swoim świecie. Bardzo szybko stało się jasne, że Marvel nie wprowadził takiego rozwiązania bez wyraźnego celu.

WandaVision - zwiastun najbardziej nietypowej produkcji w świecie MCU!

"WandaVision" to zdecydowanie jeden z najbardziej oryginalnych projektów, jakie powstają na platformę Disney+. Znani nam dobrze z Marvel CInematic Universe bohaterowie będą musieli się tym razem zmierzyć z czymś, czego z całą pewnością się nie spodziewają. Produkcja będzie wprowadzeniem do filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" i zaoferuje nam zwariowaną mieszankę komedii utrzymanej w klimacie sitcomów z lat siedemdziesiątych z horrorem. Wszystko to oczywiście podlane superbohaterskim sosem.