Filmy

Channing Tatum dalej wierzy w Gambita. Zostanie reżyserem?

"Gambit" to z pewnością jedno z tych widowisk, które nie miało do tej pory zbyt wiele szczęścia. Produkcja była wielokrotnie przekładana, traciła kolejne zaangażowane w nią osoby, a na posterunku wytrwale trwał jedynie odtwórca głównej roli czyli Channing Tatum. Aktor ma najwyraźniej dalej nadzieję, że projekt da się jeszcze uratować.

"Nowi Mutanci" nie trafią do kin?

"Nowi Mutanci" mieli pierwotnie zadebiutować w kinach w kwietniu 2018 roku. Wytwórnia Fox nie była jednak zadowolona z kształtu filmu i zleciła dokrętki, które przesunęły premierę najpierw na luty, a potem na sierpień 2019 roku. Nowa plotka każe sądzić, że obraz w ogóle nie trafi do kin!

"Shazam" z nowym trailerem!

W sieci zadebiutował właśnie nowy trailer filmu "Shazam". Materiał ma niecałą minutę, jednak przynosi nam naprawdę sporo nowych scen. Znajdziecie go poniżej.

"Fantastyczne Zwierzęta 3" zaliczą opóźnienie?

Produkcja filmu "Fantastyczne Zwierzęta 3" zaliczy opóźnienie. Czy widowisko dalej ma szansę na premierę w 2020 roku?

Pierwszy teaser nowych "Pogromców duchów"!

Dopiero, co informowaliśmy Was o planach na zrealizowanie kolejnej odsłony "Pogromców duchów", której akcja kontynuowałaby wydarzenia z dwóch pierwszych filmów, a już mamy pierwszy teaser!

Producent "Halloween" chciałby zrestartować "Piątek 13-go"

Od dłuższego czasu mówi się o ponownym otwarciu serii "Piątek 13-go". Do tej pory jednak zbyt wiele się wokół tematu nie działo. Czy Ryan Turek, reżyser "Halloween" z 2018 roku, ma szansę coś ruszyć w tej kwestii?

Jason Reitman przywróci Pogromców duchów?

Wydana w 2016 roku nowa wersja "Pogromców duchów' zawiodła na całej linii. Ryzykowne posunięcie obsadowe było jedynie wierzchołkiem problemów, z jakimi film ten się borykał. Czy jest jeszcze w takim wypadku szansa na kolejny film w tym uniwersum?

James McAvoy ma obawy w kwestii łączenia X-Menów z MCU

James McAvoy wypowiedział się na temat swoich obaw związanych postępującą fuzją, w trakcie której Disney odzyska prawa do postaci, którymi do tej pory dysponował Fox. Zdaniem aktora, mogą pojawić się komplikacje przy zetknięciu tych dwóch światów.

Pierwszy trailer nowego Spider-Mana już jest!

Zgodnie z przewidywaniami, Marvel postanowił wydać właśnie pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Daleko od domu". Tym samym mamy już okazję zerknąć na zapowiedź ostatniego z tegorocznych widowisk Marvel Cinematic Universe.

Tom Holland, ale i Jake Gyllenhaal sugerują, że dzisiaj pojawi się trailer nowego Spider-Mana?

Pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Far From Home" został zaprezentowany publiczności już w grudniu zeszłego roku podczas brazylijskiej edycji Comic-Conu. Niestety Sony i Marvel nie zdecydowali się opublikować zwiastuna w sieci. Czy już dzisiaj się to zmieni?