Filmy

  "Liga Sprawiedliwości" Zacka Snydera ujrzy światło dzienne!

  To już koniec wszelkich spekulacji i domysłów. Po głośnej akcji #releasethesnydercut, a także intensywnych staraniach samego reżysera, Warner Bros. podjęło decyzję o ukończeniu tej wersji filmu i umieszczeniu jej w repertuarze swojej nowej platformy HBO MAX!

  "(Nie)Sprawna" z kolejnymi, prestiżowymi nagrodami!

  Miło nam poinformować, iż "(Nie)Sprawna", czyli film Adama Nowaka rozwijający uniwersum, które zapoczątkowała "Angel.A" może pochwalić się kolejnymi, prestiżowymi nagrodami!

  Sukces "(Nie)Sprawnej" na festiwalu filmowym Independent Shorts Awards! To jednak nie koniec dobrych wieści!

  Miło nam poinformować, że realizowany przez Adama Nowaka film "(Nie)Sprawna" odniósł prawdziwy sukces w prestiżowym hollywoodzkim festiwalu filmowym Independent Shorts Awards! Produkcja znalazła się także w finale Oniros Film Awards®!

  Sophie Turner chciałaby powrócić do roli Jean Grey

  Sophie Turner miała okazję wystąpić w dwóch produkcjach poświęconych X-Menom. Aktorka przyznaje, że bardzo chętnie powtórzyłaby swoją rolę w kolejnej odsłonie przygód ekipy mutantów, tym razem realizowanej przez Marvela. Czy ma na to jakiekolwiek szanse?

  Jesse Eisenberg nie chce wydania "Ligi Sprawiedliwości" w wersji Zacka Snydera?

  "Liga Sprawiedliwości" w wersji Zacka Snydera to marzenie wielu fanów produkcji traktujących o superbohaterach. Podczas gdy wielu aktorów związanych z tym filmem wyraźnie sugeruje, że chętnie ujrzeliby go na wielkim ekranie, Jesse Eisenberg wyraźnie przyznaje, że nie należy do grupy zwolenników wydania Snyder Cut.

  James Gunn musiał walczyć, by obsadzić Dave'a Bautistę jako Draxa?

  Dave Bautista okazał się naprawdę świetnym wyborem do obsadzenia roli Draxa w "Strażnikach Galaktyki". Jak się jednak okazuje, James Gunn musiał stoczyć prawdziwy bój, by jego kandydat został zaakceptowany.

  "Wojna Gwiazd" dostępna w sieci za darmo!

  "Wojna Gwiazd", czyli świetnie zrealizowany film dokumentalny Jakuba Turkiewicza i Radosława Salamończyka, w czwartek zadebiutował w sieci. Sięgająca czasów PRL-u historia rodzącej się w naszym kraju fascynacji Gwiezdnymi wojnami od teraz dostępna jest dla każdego!

  "(Nie)Sprawna", czyli kolejny etap w budowaniu polskiego uniwersum Sci-Fi movies!

  W lutym swoją premierę miała "Angel.A", czyli widowisko w reżyserii Adama Nowaka, prezentujące nam przyszłość, w której androidy do złudzenia przypominają ludzi, lecz wciąż pozostają ich wyłączną własnością. Polskie niezależne kino science fiction może samo w sobie wydawać się idealistyczną ideą, ale reżyser tej produkcji okazał się jeszcze bardziej ambitny. Postanowił stworzyć całe uniwersum i właśnie poznaliśmy więcej szczegółów o jego drugiej odsłonie, czyli filmie "(Nie)Sprawna".

  "Joker" powróci do kin z muzyką na żywo? Tak, ale niestety tylko w dwóch krajach

  Jeżeli mieszkacie w Wielkiej Brytanii bądź Irlandii i jednocześnie podobał Wam się nominowany do Oscara zeszłoroczny przebój Todda Phillipsa "Joker" to mamy dla Was świetną wiadomość. Widowisko powróci do kin i to z muzyką graną na żywo!

  Zakończenie filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" miało wyglądać inaczej? Aktor komentuje!

  Zeszłoroczna odsłona "Gwiezdnych wojen" nie wszystkim przypadła do gustu. Jak się okazuje, widowisko miało mieć zupełnie inne zakończenie, które zostało zmienione na tydzień przed premierą!