Filmy

Historyczna chwila. "Avengers. Endgame" prześcignęło "Avatara" w box office

Film "Avengers. Endgame", czyli 22. produkcja z Marvel Cinematic Universe, ukazał się najbardziej kasową produkcją wszech czasów. W przychodach pobił dotychczasowego lidera, czyli "Avatara" w reżyserii Jamesa Camerona.

Army of the Dead od Zacka Snydera na pierwszym zdjęciu

Po zerwaniu współpracy z Warner Bros. przy budowaniu kinowego uniwersum DC, Zack Snyder postanowił skupić się na własnych projektach. Poniżej możecie zapoznać się z pierwszym zdjęciem z jego najnowszej produkcji "Army of the Dead"!

Prosto z San Diego Comic-Con! Tak się prezentuje IV Faza MCU!

"Spider-Man: Far From Home" był ostatnim filmem, który wszedł w skład tak zwanej Fazy III Marvel Cinematic Universe, jednak już na długo przed jego premierą fani zastanawiali się co będzie dalej. Odbywający się właśnie San Diego Comic-Con przyniósł nam odpowiedź na to pytanie!

Zack Snyder chciał uśmiercić Steppenwolfa?

Zack Snyder postanowił podrzucić swoim fanom kolejną wskazówkę na temat tego, jak miała wyglądać "Liga Sprawiedliwości" w jego wykonaniu. Tym razem padło na postać Steppenwolfa i los, jaki miał go spotkać.

Spoiler (Endgame): Avengersi zjednoczeni przeciwko Thanosowi - legalnie w sieci

Kultowe hasło "Avengers, assemble!" po raz pierwszy w MCU padło w czasie pojedynku z Thanosem, w produkcji "Avengers. Endgame". Jeśli chcecie przypomnieć sobie tę scenę, teraz macie taką możliwość.

Fani się nie poddają! Na niebie zawisł baner w sprawie premiery Ligi Sprawiedliwości w wersji Snyder Cut!

"Liga Sprawiedliwości" okazała się chyba najsłabszym filmem wchodzącym w skład DC Extended Universe. Czy wersja reżyserka wypadłaby lepiej? Tego chcą się dowiedzieć organizatorzy akcji #ReleaseTheSnyderCut!

"Król Lew" od dzisiaj w kinach!

Od dzisiaj w kinach można oglądać długo oczekiwaną produkcję Walt Disney Studios. Nowa wersja Króla Lwa nareszcie w kinach!

Thor powróci w kolejnym solowym filmie!

Marvel do tej pory ograniczał występy superbohaterów do trzech solowych filmów. Wygląda jednak na to, że Thor wprowadzi w tym aspekcie konkretne zmiany!

Agent 007 kobietą?

Zgodnie z informacjami pozyskanymi przez „Mail on Sunday” czekają nas duże zmiany w filmach o Agencie Jej Królewskiej Mości, Jamesie Bondzie. W dwudziestym piątym obrazie ze słynnej serii rolę tytułową wciąż wykonywać będzie Daniel Craig, ale tym razem super szpieg opuścił szeregi M16 przechodząc na emeryturę, a jego numer 007 zostanie przydzielony nowej osobie. W tej roli mamy zobaczyć aktorkę znaną już z „Kapitan Marvel”, Lashanę Lynch.

Premiera "Pół Wieku Poezji Później" na jesieni! Obejrzyj najnowszy zwiastun fanowskiego filmu o Wiedźminie

Wspaniałe wieści dotarły do nas z obozu fanowskiego filmu “Pół Wieku Poezji Później” osadzonego w świecie “Wiedźmina” stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego.