Gry

  Transpłciowa postać w Hogwarts Legacy jako wyraz sprzeciwu Avalanche wobec słów Rowling?

  Jak doskonale wiemy, studio Avalanche pracuje od dłuższego czasu nad pełnoprawną grą RPG rozgrywającą się w wykreowanym przez J.K. Rowling świecie. Czy kreator postaci pozwoli nam stworzyć transpłciową postać? Najnowsze plotki wskazują, że tak się właśnie stanie!

  Cyberpunk 2077 z nowymi problemami. Po patchu 1.1 gry nie da się ukończyć?

  Delikatnie mówiąc "Cyberpunk 2077" nie zaliczył najlepszego startu. Gra sprzedała się w ogromnej ilości egzemplarzy, jednak ilość błędów (zwłaszcza na konsolach) sprawiła, że gracze poczuli się oszukani. Jak się okazuje, nowy patch naprawia sporo błędów, jednak przy okazji powoduje nowe.

  Remake "Diablo II" jednak powstaje? Blizzard angażuje dodatkowe siły do swoich projektów!

  Od paru lat krążą w sieci plotki na temat potencjalnego wydania nowej wersji kultowej gry "Diablo II". Swego czasu było nawet głośno w kwestii zaginionego kodu źródłowego produkcji, co miało skutecznie ukrócić marzenia o powrocie legendy. Pewne znaki wskazują jednak na to, że projekt ma szansę powstać!

  Zawartość edycji kolekcjonerskiej Dying Light 2 wyciekła do sieci?

  Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce faktycznie poznamy nowe szczegóły na temat premiery długo wyczekiwanej kontynuacji wielkiego hitu Techlandu z 2015 roku. W sieci pojawiła się grafika prezentująca zawartość edycji kolekcjonerskiej gry "Dying Light 2"!

  Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o gamedevie, ale baliście się zapytać. „Tworzyć gry” Patryka Polewiaka już w księgarniach

  Uwielbiasz grać, ale samo granie to dla ciebie za mało i chciałbyś sam tworzyć wirtualne światy? Rozważasz karierę w branży gier wideo, jednak nie wiesz, od czego zacząć? Sięgnij po „Tworzyć gry” Patryka Polewiaka.

  Remaster Spider-Mana budzi kontrowersje. Twórcy otrzymują nawet groźby śmierci!

  Jednym z najważniejszych elementów związanych z premierą konsoli Playstation 5 miał być wzbogacony o nową zawartość remaster ciepło przyjętej gry o Spider-Manie z 2018 roku. Okazuje się jednak, że pojawiające się od jakiegoś czasu  informacje nie wszystkim przypadły do gustu. Zaprezentowany materiał sprawił wręcz, że twórcy zaczęli otrzymywać groźby!

  Microsoft kupił Bethesdę! Nowy Xbox zyska ogromną bibliotekę gier!

  Pojawiające się od kilku dni w internecie plotki znalazły swoje potwierdzenie. Microsoft zdecydował się na konkretny ruch w kierunku pozyskania ogromnej biblioteki gier, która może umożliwić ich nowej konsoli osiągnięcie sukcesu. Zakup koncernu ZeniMax Media, w którego skład wchodzi choćby Bethesda Softworks stał się faktem!

  "Marvel’s Spider-Man: Miles Morales" na pierwszym gameplayu

  Zapowiedziany już jakiś czas temu "Marvel’s Spider-Man: Miles Morales" doczekał się prezentacji pierwszego gameplay'a. Możemy się dzięki niemu dowiedzieć, jak dynamiczna będzie ta gra!

  "Hogwarts Legacy", czyli nowa gra z uniwersum Harry'ego Pottera!

  "Hogwarts Legacy" to nowa gra, która pozwoli nam niezwykle dokładnie zbadać magiczny świat Harry'ego Pottera. Tym razem jednak nie wcielimy się w chłopca z blizną, ani nawet nie spotkamy na swojej drodze nikogo znanego z książek czy filmów. Fabuła rozgrywać ma się bowiem w 1800 roku!

  Poznaliśmy cenę i datę premiery Playstation 5!

  Środowa prezentacja Playstation 5 przyniosła nam nowe, konkretne informacje na temat zbliżającej się konsoli. Poznaliśmy datę jej debiutu, a także cenę, jaką przyjdzie nam zapłacić.


  Fatal error: Cannot declare class Efant_art_view_drupal56, because the name is already in use in /home/klient.dhosting.pl/gotan/efantastyka.pl/public_html/sites/all/themes/Kepler2/template.php on line 66