Książki

„Szczury Wrocławia. Szpital” już wkrótce w sprzedaży!

Niespodzianka dla wszystkich fanów Roberta Szmidta. Już 31 lipca znajdziecie w księgarniach „Szpital” – spin-off książki „Szczury Wrocławia. Kraty”!

Ostatni Strażnik już w sprzedaży!

Dziś premiera wyczekiwanej przez fanów Warcrafta książki Ostatni Strażnik Jeffa Grubba. Wypełnia ona lukę w wydarzeniach między "Narodzinami hordy" a "Falami ciemności". Stała się też podstawą nowej wersji opowieści na potrzeby filmowego uniwersum "Warcraft: Początek". Jeśli jesteście ciekawi, jak bardzo Blizzard zmienił przygody Khadgara i Medivha, sięgnijcie po Ostatniego Strażnika!

Konkurs - wygraj jeden z trzech egzemplarzy powieści "„X-Men: Saga Mrocznej Phoenix”

Zgodnie z zapowiedzią publikujemy konkurs, w którym możecie zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści „X-Men: Saga Mrocznej Phoenix”!

Oficjalna powieść Uniwersum Marvela „X-Men: Saga Mrocznej Phoenix” już w sprzedaży!

W księgarniach możecie już znaleźć wydaną nakładem Wydawnictwa Insignis kolejną oficjalną powieść wydawnictwa Marvel Comics – adaptację kultowej „Sagi o Mrocznej Phoenix” Chrisa Claremonta i Johna Byrne’a.

Mroczne oblicze superbohatera. Oficjalna powieść Uniwersum Marvela „X-Men: Saga Mrocznej Phoenix” wkrótce w księgarniach

Już 19 czerwca nakładem Wydawnictwa Insignis do księgarń trafi kolejna oficjalna powieść wydawnictwa Marvel Comics. Tym razem będzie to książkowa adaptacja kultowej „Sagi o Mrocznej Phoenix” Chrisa Claremonta i Johna Byrne’a.

Zmarł Maciej Parowski

Poniedziałek przywitał nas naprawdę smutną informacją. Minionej nocy zmarł Maciej Parowski, jeden z najbardziej zasłużonych dla polskiej fantastyki twórców. Miał 72 lata.

Bajka Jakuba Ćwieka do pogrania za darmo - jeszcze tylko dziś

Z okazji Dnia Dziecka Jakub Ćwiek postanowił zrobić prezent swoim fanom - udostępnił link do pobrania za darmo elektronicznej wersji bajki swojego autorstwa "Mój dziadek zamienia się w słonia". Opowieść zilustrowała Magdalena Babińska. Ta para autorów ma już na koncie inną wspólną publikację dla dzieci. To "Świetlik w ciemności", także do pobrania za darmo.

Sebastian Fitzek promuje w Polsce swoją nową książkę!

Sebastian Fitzek, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach, będzie w naszym kraju promował swój najnowszy bestseller - książkę „Pacjent”. Wspomniana powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Amber. 

Premiera oficjalnej powieści gry The Division 2. Każdy egzemplarz książki z niespodzianką dla gracza

Od dziś możecie znaleźć w księgarniach powieść Tom Clancy’s The Division. Skoro świt Alexa Irvine’a.

Premiera „Riese” Roberta J. Szmidta – wielkie otwarcie polskiego rozdziału w Uniwersum Metro 2035

15 maja to data, na którą czekało wielu fanów serii stworzonej przez Dmitrija Glukhovsky’ego. „Riese”, co jeszcze ciekawsze, otwiera polski rozdział w ambitnym nowym projekcie Uniwersum Metro 2035, gałęzi kultowej już serii Uniwersum Metro 2033.