Seriale

Szykuje się kolejny prequel "Gry o tron"?

Pamiętacie jeszcze o "Grze o tron"? George R.R. Martin w dalszym ciągu pracuje nad szóstym tomem cyklu, czyli "Wichrami Zimy", a stacja HBO, niezrażona kiepskimi recenzjami finału swojego serialu, postanowiła pomyśleć o kolejnym prequelu.

Tyler Hoechlin chciałby serialu o Supermanie?

Już od czasu premiery drugiego sezonu serialu "Supergirl" i debiutu ekranowego Kal-Ela fani zastanawiają się czy są szansę na serial poświęcony temu właśnie bohaterowi. W kwestii tej postanowił wypowiedzieć się sam Tyler Hoechlin.

Tytani powrócą już w piątek!

Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiego sezonu serialu "Titans". Produkcja realizowana pierwotnie na potrzeby multimedialnej platformy DC spotkała się z dość mieszanymi opiniami, jednak z całą pewnością mocno wybijała się na tle innych seriali o podobnej tematyce.

Wiedźmin jednak nie zadebiutuje prędzej? Konto Altamarquéza zablokowane!

Wczoraj internet obiegła wieść jakoby realizowany przez Netfliksa serial o Wiedźminie miał zadebiutować wcześniej, bo już w październiku lub na początku listopada. Okazuje się jednak, że na premierę będziemy musieli zaczekać do grudnia.

Serial o Wiedźminie zadebiutuje wcześniej niż się spodziewaliśmy?

Do tej pory wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazywały, że serial o przygodach Geralta z Rivii zadebiutuje w grudniu tego roku. Pojawiła się jednak pewna sugestia, że produkcja może pojawić się wcześniej!

"What If?" - poznaliśmy dwie historie wchodzące w skład serialu!

"What If?" to zapowiedziany podczas San Diego Comic-Con serial animowany, którego akcja zostanie osadzona w alternatywnych dla znanych z Marvel Cinematic Universe światach. Obecnie poznaliśmy bohaterów dwóch historii, które ujrzymy na ekranie.

Natalia Tena krytykuje ósmy sezon Gry o tron!

Ósmy sezon "Gry o tron" okazał się dla sporej grupy widzów potężnym rozczarowaniem. Jak się jednak okazuje, także aktorzy grający w tej superprodukcji stacji HBO mają pretensje do scenarzystów o to, jak się historia zakończyła. Swoje niezadowolenie postanowiła wyrazić Natalia Tena.

Netlix planuje zakończyć "Stranger Things" na czwartym sezonie?

"Stranger Things" to bez wątpienia jeden z najlepszych seriali wyprodukowanych przez Netfliksa. Produkcja zyskała ogromną sławę na całym świecie, a całkiem niedawno premierę miał jej trzeci sezon. Czy planowany czwarty okaże się ostatnim?

Simpsonowie powrócą do kin z nowym filmem?

W 2007 roku do kin trafił pełnometrażowy film poświęcony jednej z najpopularniejszych rodzin na świecie. Czy istnieje szansa, że Simpsonowie raz jeszcze zagoszczą na wielkich ekranach?

Zemo zakłada maskę

Zemo pojawił się w MCU w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Swoimi działaniami doprowadził do rozpadu drużyny Avengers. Teraz z kolei powróci i przywdzieje swoją charakterystyczną maskę!