Adam McKay zainteresowany Srebrnym Surferem. Co na to Kevin Feige?

    Marvel może się już praktycznie cieszyć z odzyskanych praw do postaci, które do tej pory były wykorzystywane przez Foxa. Czas zatem zacząć myśleć nad pierwszymi szczegółami dotyczącymi nowych produkcji.

    Umowa pomiędzy wytwórnią Fox, a Disneyem jest już na finiszu. Początek tego roku może zatem stać się także początkiem działań przy zupełnie nowej gałęzi Marvel Cinematic Universe, która składać się będzie z produkcji, do których wcześniej Disney nie miał praw. Jakiś czas temu Adam McKay, autor scenariusza do "Ant-Mana" zadeklarował chęć stworzenia filmu poświęconego Srebrnemu Surferowi. Teraz, przy okazji gali rozdania Złotych Globów, sytuację postanowił skomentować Kevin Feige.

    Poproszony przez MTV o komentarz w tej sprawie, Feige stwierdził:

    Nie miałem jeszcze z nim kontaktu, ale widziałem Adama dziś wieczorem (...) jest to niesamowicie inteligentny facet, który cechuje się dobrocią, dużo działał przy produkcji pierwszego filmu o "Ant-Manie". Widzieliście "Vice"? Film miał cameo, małe cameo Galaktusa, które pomogliśmy mu uzyskać. Dlatego nie mogę się doczekać aby z nim konkretniej porozmawiać.

    Nie padły co prawda żadne deklaracje, jednak chęć rozmowy może oznaczać, że Feige jest faktycznie zainteresowany pomysłem filmu o Srebrnym Surferze. Do potencjalnej realizacji jest co prawda jeszcze sporo czasu, jednak dobrze, że wokół potencjalnych produkcji coś się zaczyna powoli dziać. Nawet jeśli są to tylko bardzo niezobowiązujące rozmowy.