Farma Kentów i ciekawy easter egg z Batmana na nowych zdjęciach z Elseworlds

    Kolejna porcja zdjęć z nadchodzącego wielkiego crossovera seriali DC pojawiła się właśnie w sieci. Tym razem możemy zaobserwować na nich nie tylko bohaterów, ale i kilka ciekawostek związanych z innymi światami wchodzącymi w skład multiwersum.

    Rozpoczynający się już za kilka dni event z pewnością bardzo mocno namiesza w światach naszych bohaterów. Wystarczy choćby wspomnieć, że tym razem nie tylko poznamy nowe postaci, ale dane nam będzie także spotkać herosów, których obecność może wydać się dość zaskakująca. John Wesley Shipp ponownie wcieli się we Flasha (aktor grał tego bohatera w serialu z lat dziewięćdziesiątych), Barry i Oliver zamienią się miejscami, a w tym całym zamieszaniu pojawią się także odniesienia do innych produkcji, w tym "Batmana" Christophera Nolana.

    Głównym przeciwnikiem bohaterów będzie tym razem Monitor, w którego wciela się LaMonica Garrett. Jest to jedna z najpotężniejszych postaci w uniwersum DC. Nadzoruje wszystkie światy w Multiwersum i od czasu do czasu reaguje, gdy uzna, że coś wymaga jego interwencji. Początkowo był uznawany za wroga, gdyż dostarczał złoczyńcom technologię i broń. Jednak z czasem jego prawdziwa natura została ujawniona. Czytelnicy komiksów dowiedzieli się, że Monitor przez miliardy lat czuwał nad multiwersum i chronił je przed Anty-Monitorem. Dostarczał broń bohaterom i złoczyńcom DC by w ten sposób wybrać odpowiednich kandydatów do jego krucjaty. Dwoma głównymi asystentami Monitora byli Pariah (naukowiec, który nauczył się śledzić działania Anti-Monitora) i Harbinger (sierota wychowana przez Monitora, traktowana przez niego jak córka).

    Pierwszy odcinek wielkiego crossovera zadebiutuje już 9 grudnia. Czekacie? A może tematyka superbohaterskich seriali już się Wam przejadła? Dajcie nam znać w komentarzach.