Kiedy nowy trailer Eternals? Poznaliśmy potencjalną datę!

Outpost 2
Eternals

Pierwsza zapowiedź Eternals nie zdradziła nam zbyt wielu informacji na temat tego, czego możemy się po widowisku spodziewać. Czy już jutro dane nam będzie zapoznać się z materiałem, który w większym stopniu przybliży nam to, co szykuje nam Marvel w swoim nowym widowisku? 

Widowisko przedstawiające nam Przedwiecznych w dalszym ciągu owiane jest tajemnicą. Fani wyczekują z utęsknieniem kolejnych materiałów promocyjnych, a Marvel nie jest zbyt skory aby ruszyć z konkretną promocją. Być może jednak już jutro przyjdzie nam zapoznać się z nowym trailerem, który ma nam zaoferować 40 sekund do tej pory niepublikowanego materiału. Tak przynajmniej twierdzi Daniel Richtman, którego informacje w kwestii trailerów najczęściej się sprawdzają. 

Oczywiście informację należy traktować jako plotkę, jednak jeśli się potwierdzi to już jutro będziemy mogli poznać więcej konkretów na temat nadchodzącego widowiska. 

W głównych rolach wystąpią: Gemma Chan (Sersi), Richard Madden (Ikaris), Angelina Jolie (Thena), Lia McHugh (Sprite), Brian Tyree Henry (Phastos), Kumail Nanjiani (Kingo) i inni. Reżyseruje Chloe Zhao.

Premiera Eternals przewidziana została na listopad tego roku.