Kontynuacja Venoma doczekała się pierwszego trailera!

Outpost 2
Venom 2

"Venom: Let There Be a Carnage" (polski tytuł "Venom 2: Carnage") to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów od Sony. Mająca mieć swoją premierą już w zeszłym roku produkcja doczekała się w końcu pierwszego trailera! Nie wszystkim jednak przypadł on do gustu.

O tym, że powstanie kontynuacja "Venoma" wiedzieliśmy praktycznie od chwili premiery części pierwszej. Produkcja zebrała całkiem przyzwoite opinie widzów (nieco gorzej było z krytykami) i przy okazji rozbudziła ciekawość jedną ze scen po napisach, w której Eddie Brock (Tom Hardy) spotkał się z Cletusem Kasady (Woody Harrelson) w więzieniu. Dla fanów komiksów Marvela nie było już zatem tajemnicą, że producenci zechcą wprowadzić w kontynuacji postać Carnage'a. Pierwszy trailer pozwala nam zapoznać się z wyglądem największego przeciwnika Venoma i przy okazji zdradza kilka potencjalnych tropów na temat tego, czego możemy się po filmie spodziewać.

 

 

Jak widać po powyższym materiale, relacje pomiędzy symbiontem, a jego gospodarzem układają się całkiem nieźle. Część fanów stwierdziła jednak, że zaprezentowane w trailerze żarty są wręcz wymuszone i rodzą obawy, że film zamiast porządnego kina w kategorii R, stanie się rodzinną produkcją nastawioną na zdecydowane większą publiczność, a co za tym idzie i potencjalnie większe zyski.

Jeżeli nic nie ulegnie zmianie to "Venom 2: Carnage" zadebiutuje w naszym kraju 17 września 2021 roku, czyli praktycznie tydzień wcześniej niż w USA.

W głównych rolach występują: Tom Hardy, Michelle Williams, Naomie Harris i Woody Harrelson. Reżyseruje Andy Serkis.

Poniżej znajdziecie także oficjalny plakat produkcji. Jak się Wam podoba?