Morbius i Venom 2 z datami premier?

    Sony jest najwyraźniej zadowolone z wyników finansowych "Venoma" gdyż już teraz zdecydowało się zarezerwować dwie daty na kolejne widowiska Marvela. Czy możemy zakładać, że jedna z nich należy do produkcji o Morbiusie, a druga przypadnie sequelowi Venoma?

    Sony ogłosiło, że 10 lipca 2020 roku wyda niezatytułowany jeszcze film Marvela, a 2 października tego samego roku sequel innej produkcji, która także powstaje na komiksowej licencji Domu Pomysłów. Nie trudno domyślić się, które dokładnie produkcje miałyby wówczas trafić na ekrany. Już wkrótce ruszają zdjęcia do widowiska "Morbius: The Living Vampire" z udziałem Jareda Leto, a jedynym do tej pory wydanym filmem mogącym doczekać się sequela jest właśnie "Venom". Czy to oznacza, że nowe uniwersum powoli zaczyna nabierać kształtu?

    Kasowy sukces "Venoma" sprawił, że Sony zdecydowało się pchnąć swoje kolejne projekty do przodu. Parę dni temu Jared Leto wrzucił wideo, które sugerowało, że na dniach wejdzie na plan Morbiusa, a analitycy finansowi przewidywali, że "Venom" z pewnością doczeka się kontynuacji i być może nawet jego sukces z czasem doprowadzi to do sytuacji, w której japoński koncern upomni się o zwrot Spider-Mana. Jak wiemy, w planach są także filmy poświęcone postaci Czarnego Kota i Silver Sable. Coraz częściej w tym zestawieniu wymienia się także Kravena. Jak zatem widać, kolekcja potencjalnych produkcji jest całkiem spora, jednak najbardziej zaawansowane prace są obecnie prowadzone przy filmie o Morbiusie.

    Czekacie na filmy od Sony? A może wolelibyście by prawa do postaci w końcu powróciły do Marvela? Dajcie nam znać w komentarzu.