Nowy zwiastun "Kapitan Marvel"

    W marcu swoją premierę będzie mieć "Kapitan Marvel", czyli pierwsze widowisko poświęcone superbohaterce wchodzące w skład Marvel Cinematic Universe. Właśnie otrzymaliśmy kolejny trailer, w którym znajdziemy sporo nowych scen!

    "Kapitan Marvel" to od dawna zapowiadana ekranizacja przygód Carol Daenvers, superbohaterki, która przez lata udowodniła, że jest w stanie skutecznie walczyć ze złem. Widowisko w reżyserii Anny Boden i Ryana Flecka nie będzie miało jednak łatwo. Musi sprostać naprawdę ogromnym oczekiwaniom ze strony fanów, którzy po zeszłorocznym hicie "Avengers: Infinity War" nie zadowolą się byle czym. Film musi zatem zaliczyć naprawdę mocny start zwłaszcza, że postać ta kreowana jest na jedną z najpotężniejszych w całym MCU.

    Warto także odnotować, iż jej ekranowy debiut będzie jednocześnie przełomem, o którym swego czasu wspominał Kevin Feige. Kolejne produkcje Marvela mają być zdecydowanie bardziej otwarte na różnorodność, a to oznacza, że z całą pewnością otrzymamy więcej obrazów, w których główne role odegrają kobiety. W przygotowaniu jest już już widowisko o "Czarnej Wdowie", a co dalej? Czas pokaże.

    Premiera "Kapitan Marvel" została wyznaczona na 8 marca 2019 roku. W rolach głównych występują: Brie Larson (Kapitan Marvel), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Jude Law, Gemma Chan (Minn-Erva), Lee Pace (Ronan), Djimon Hounsou (Korath), Clark Gregg (Agent Phil Coulson) i Ben Mendelsohn (Talos).