Pierwsza zapowiedź IX części Gwiezdnych wojen jeszcze w tym roku?

    Od premiery IX części "Gwiezdnych wojen" dzieli nas jeszcze rok. Okazuje się jednak, że być może już za kilka dni otrzymamy pierwszy teaser trailer powstającego właśnie widowiska!

    Już za rok fani stworzonej przez George'a Lucasa gwiezdnej sagi powędrują tłumnie do kin na całym świecie. Niektórzy, by sprawdzić, czy część IX dorówna poprzednim, inni natomiast by ostatecznie upewnić się, że wizja nowej serii nie jest tym, czego oczekiwali. Niezależnie od powodów, jakie nimi pokierują, prawdopodobnie już w tym roku będą mieli okazję, by rzucić okiem na pierwszą zapowiedź wielkiego finału historii Rey, Finna i Kylo Rena. Takie informacje pojawiły się na zagranicznych serwisach informacyjnych.

    Rok od momentu publikacji trailera do wydania filmu może wydawać się zbyt wielkim odstępem czasu, jednak należy w tym miejscu zwrócić uwagę na fakt, że dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce w przypadku "Przebudzenia Mocy". Dodatkowo Disney zdążył już opublikować prawie wszystkie zapowiedzi swoich przyszłorocznych produkcji. Pozostały jedynie "Gwiezdne wojny" i "Kraina Lodu 2", która według słów redaktora Collidera, Stevena Weintrauba także miałaby jeszcze przed nowym rokiem otrzymać trailer.


    Czekacie na IX epizod "Gwiezdnych wojen" czy raczej nie czujecie już magii mocy? Dajcie nam znać w komentarzach.