Pierwszy trailer "Godzilla vs Kong" zadebiutował w sieci!

Outpost 2
Godzilla vs Kong

Po długich oczekiwaniach możemy w końcu zapoznać się z pierwszym trailerem widowiska "Godzilla vs Kong". Film, którego premiera była już kilka razy przekładana, zadebiutuje w marcu tego roku!

"Godzilla vs Kong" to widowisko, które doprowadzi do starcia dwóch legendarnych bestii, których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Film będzie stanowił zwieńczenie historii, której początek mieliśmy okazję ujrzeć w mającej premierę w 2014 roku "Godzilli". Widowisko zyskało ogromną ilość fanów i sprawiło, że mało kto chciał pamiętać o pierwszym, amerykańskim podejściu do tematu "Króla Potworów". Sukces dał zielone światło dla realizacji "Konga", a następnie drugiej części "Godzilli". Teraz, trzy lata po premierze ostatniego filmu, będziemy mieli okazję ujrzeć starcie prawdziwych gigantów. Kto okaże się górą? A może w konflikt zaangażuje się ktoś jeszcze?

Pierwsza zapowiedź zdradza nam całkiem sporo szczegółów na temat tego, czego możemy się spodziewać. Oczywiście twórcy z całą pewnością nie pokazali nam wszystkiego i możemy oczekiwać, że film zaskoczy nas jakimiś zwrotami akcji.

 

 

Premiera filmu miała się odbyć 21 maja, jednak Warner Bros. zdecydowało się przenieść ją na 26 marca tego roku. Widowisko trafi do kin i na platformę HBO Max.