Plotka: Młoda Rey pojawi się w The Mandalorian?

    "The Mandalorian" to pierwszy aktorski serial ze świata Gwiezdnych wojen, który jest obecnie realizowany na zlecenie platformy Disney+. Do sieci wyciekły właśnie nieoficjalne informacje związane z fabułą. Jeżeli się potwierdzą, to produkcja może odegrać naprawdę wielką rolę w całym uniwersum.

    Seriale oparte na wielkich przebojach kinowych raczej rzadko mają wpływ na wydarzenia, które następnie widzimy na wielkim ekranie. Najczęściej jesteśmy świadkami sytuacji odwrotnej, w której takie produkcje uzupełniają swoją treścią to, co nie zostało dopowiedziane w kinie. Idealnym przykładem takiego zabiegu są choćby "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", którzy bardzo często nawiązują do pewnych sytuacji z MCU, jednak ich fabuła nie niesie za sobą widocznych skutków w filmach. W przypadku tworzonego dla Disney+ serialu "The Mandalorian" może być jednak inaczej, a wszystko za sprawą pewnego szczegółu, który pojawił się właśnie w sieci.

    Źródłem najnowszych rewelacji jest serwis Making Star Wars, który podzielił się niepotwierdzonymi jeszcze informacjami związanymi z produkcją. Dziennikarze przekazali kilka mniej istotnych szczegółów, jak choćby zapowiedź, że od trzeciego odcinka zbroja głównego bohatera ulegnie zmianie. Przy okazji podali jednak coś, co fani od razu powiązali z "Przebudzeniem Mocy". Podobno historia ma dotyczyć mandalorianina, który podczas jednej z misji odmówił zabicia pewnego dziecka, które w przyszłości ma zostać władcą Mandalore. Wojownik ma od tej pory strzec go przed siłami, które mają zagrażać jego bezpieczeństwu.

    Oczywiście Disney nie potwierdza, ani też nie zaprzecza tym rewelacjom, dlatego na wyjaśnienia będziemy musieli najpewniej zaczekać do premiery. Ta ma nastąpić w 2020 roku.

    Reżyserem projektu jest Jon Favreau.