Premiera trzeciej i czwartej części serii Kepler62!

Outpost 2
Kepler

W sprzedaży dostępne są już kolejne dwa tomy przygód niezwykłych nastolatków, od których zależy przyszłość naszej cywilizacji. "Kepler62. Część trzecia. Podróż" i "Kepler62. Część czwarta. Pionierzy" to bez wątpienia bardzo ciekawe rozwinięcie historii, która potrafi przyciągnąć nie tylko tych najmłodszych czytelników.

Czy gra Kepler62 skrywa w sobie tajemnicę?

Na ziemi kończą się zasoby, ludziom grozi zagłada. Rząd w tajemnicy szykuje kosmiczną misję. A nastolatki na całym świecie grają w arcytrudną grę komputerową „Kepler62”, która skrywa tajemnicę i… obietnicę. Wszyscy domyślają się, że na zwycięzców czeka coś wielkiego. Co? Nie wiadomo, bo nikt jeszcze nie przeszedł ostatniego poziomu…

„Kepler62” to świat, w którym obywatele dla bezpieczeństwa są stale monitorowani. To rzeczywistość, w której dzieci nie powinny się martwić, więc nie rozmawia się z nimi na trudne tematy, a na puszkę coli stać tylko najbogatszych. To też tajemnicza gra będąca zaproszeniem do niezwykłego wirtualnego świata i pogłoski o kosmicznej wyprawie. Czy to nie brzmi jak niezwykła przygoda?

Seria napisana w duecie przez Tima Parvelę i Bjørna Sortlanda łączy w sobie elementy przygody, science-fiction i dystopii. Jest szybka, dynamiczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji. W ciągu roku stała się międzynarodowym bestsellerem. Została przetłumaczona na 17 języków.

Książki z norweskiego tłumaczyły Marta Dybula Östholm oraz Karolina Drozdowska, a z fińskiego – Iwona Kiuru. Wydane będą w formie drukowanej oraz jako ebooki.