Ruszyły prace nad sequelem Venoma! Woody Harrelson powróci jako Carnage!

  "Venom" nie spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, jednak z całą pewnością zgarnął na świecie niezłą sumę w box office. Sony dało zatem zielone światło dla kontynuacji, a prace nad nią właśnie ruszyły!

  Pomimo dość słabych recenzji, pierwszy z realizowanych przez Sony filmów z uniwersum Spider-Mana (bez Spider-Mana) zarobił na świecie ponad 855 milionów dolarów, a to wystarczyło by kontynuacja stała się faktem. Już w zeszłym roku informowaliśmy Was o tym, że wytwórnia zarezerwowała dwie daty na premiery swoich nowych produkcji. Na 10 lipca 2020 przypadnie niezatytułowany jeszcze film Marvela, a 2 października tego samego roku sequel innej produkcji, która także powstaje na komiksowej licencji Domu Pomysłów. Fakt ten ogłoszono jeszcze przed premierą "Spider-Man: Uniwersum", tak więc raczej pewnym wydaje się, że mowa w tym miejscu o "Venomie II".

  Teraz serwis Variety informuje, że Sony Pictures oficjalnie rozpoczęło prace nad sequelem "Venoma", a w pracach ma brać udział Kelly Marcel, która przygotowuje scenariusz. Tom Hardy ponownie powróci do roli Eddiego Brocka / Venoma, a dołączy do niego Michelle Williams jako Anne Weying i Woody Harrelson, który został już w pierwszym filmie zapowiedziany jako Carnage.

  Zmiany prawdopodobnie zajdą na stanowisku reżysera. Reuben Fleischer będzie zajęty realizacją sequela "Zombieland" i prawdopodobnie nie znajdzie czasu dla jeszcze jednego filmu.

  Nie da się ukryć, że "Venom" nie do końca spełnił oczekiwania samych widzów. Film był dobry, ale z całą pewnością posiadał sporą ilość elementów wymagających dopracowania. Trzeba jednak przyznać, że najgorsze obawy (przynajmniej moje) nie sprawdziły się i ostatecznie otrzymaliśmy produkcję, która dostarczała rozrywki.

  Czekacie na drugą część "Venoma"? A może wolelibyście by postać powróciła do Marvela? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.