Scenariusz "The Batman" ukończony? Produkcja ruszy jeszcze w tym roku?

    Niektórzy fani zaczęli już wątpić w postanie "The Batman", czyli solowego filmu poświęconego Obrońcy Gotham. Produkcja, której korzenie sięgają jeszcze czasów premiery "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości" nie miała do tej pory szczęścia. Czy zła passa się odwróci?

    Najnowsze informacje dotyczące produkcji pojawiły się w przeciągu ostatnich kilku dni. "The Batman" Matta Reevesa ma już podobno ukończony scenariusz, który został złożony na biurku decydentów Warner Bros. i teraz twórcy mogą w spokoju zabrać się za pozostałe kwestie formalne, w tym wybór aktorów.

    Źródłem informacji jest dziennikarz The Hollywood Reporter, Borys Kit, który twierdzi, że jest w posiadaniu kilku faktów na temat powstającego filmu. Zapytany o to, kiedy fani dowiedzą się czy Ben Affleck ponownie przywdzieje kostium Człowieka Nietoperze, czy jego miejsce zajmie ktoś inny, Kit ujawnił, że scenariusz jest już gotowy, jednak Reeves będzie go jeszcze poprawiał. Zdjęcia mają z kolei ruszyć dopiero w listopadzie i z tego powodu przyjdzie nam jeszcze poczekać na deklaracje związane z obsadą.

    Nie otrzymaliśmy zatem odpowiedzi na pytanie związane z powrotem Afflecka, jednak dowiedzieliśmy się kiedy mogą ruszyć zdjęcia. Jeżeli informacje okażą się prawdziwe, to już wkrótce powinniśmy zacząć poznawać pierwsze szczegóły.