Trailer "Avengers 4" w piątek, a w sobotę...

    Wygląda na to, że Marvel faktycznie planował dzisiaj opublikować pierwszy trailer "Avengers 4", jednak plany te musiał zmienić z powodu żałoby narodowej po śmierci prezydenta George'a H.W. Busha.

    Parę dni temu informowaliśmy Was o kolejnej dacie premiery pierwszego zwiastuna "Avengers 4". Zaznaczaliśmy wówczas, iż jest to informacja dość prawdopodobna, gdyż jej źródła zdradziły także wieści o kolejnym trailerze "Kapitan Marvel", który zadebiutował już w sieci. Teraz wiemy, że Disney mógł faktycznie chcieć wypuścić dzisiaj pierwszy materiał promocyjny jednego z najbardziej wyczekiwanych widowisk, jednak z powodu żałoby narodowej w USA musiał plany zmienić i zdecydować się na najbliższy piątek. Przy okazji także otrzymaliśmy informację, że ten tydzień przyniesie jeszcze jedną atrakcję dla fanów MCU.

    Źródłem nowych informacji jest redaktor serwisu SuperBroMovies, Daniel R. Jego zdaniem już za dwa dni otrzymamy w końcu pierwszą zapowiedź "Avengers 4", a dzień później zwiastun "Spider-Man: Far From Home". Ta druga informacja została także potwierdzona przez serwis Collider.


    Czy zatem możemy mieć nadzieję, że nasze oczekiwania dobiegną końca i dane nam będzie poznać odpowiedzi na chociaż część nurtujących nas pytań? Chwilowo wstrzymalibyśmy się jeszcze z entuzjazmem, gdyż dat premiery pierwszego trailera było już chyba tyle, co proroctw o końcu świata w naszej epoce. Zważywszy jednak na wcześniejsze informacje mówiące o tym, że materiał z pewnością zadebiutuje jeszcze w tym roku, a także fakt, że mamy już grudzień, możemy chyba obstawiać, że prawdopodobieństwo jest dość wysokie.